banner615

banner614

banner701

ALTIN ALACAKLAR DİKKAT!

banner619

Koronavirüsü salgını nedeniyle kuyumcuların 2 güne kadar kapanması bekleniyor. Düzce’de faaliyet gösteren “Cahit Vuruş Kuyumculuk” işletmecisinin sahibi Cahit Vuruş, düğün ve toplu etkinliklerin iptal edilmesi nedeniyle, Kapalı Çarşı ve Kuyumcu Kent’in kapandığını söyledi.

Gündem 20.03.2020, 16:40 22.03.2020, 10:52
11344
banner682

Koronavirüsü altın ve pırlanta sektörünü de vurdu. Kapalı Çarşı ve Kuyumcu Kent’in kapanmasının ardından Düzce’deki kuyumcular da kapatma kararı aldı.

Konu ile ilgili Öncü mikrofonlarına açıklamalarda bulunan İstanbul Caddesi üzerinde faaliyet gösteren “Cahit Vuruş Kuyumculuk” sahibi Cahit Vuruş, şunları kaydetti: “Ülkemizde hızla yayılan yeni tip koronavirüsü nedeniyle şu anda Kapalı Çarşı ve Kuyumcu Kent kapanmış durumda. Düğün salonları ve toplu etkinliklerinde iptal olmasından dolayı aksesuar ve takı satışlarımız neredeyse yok denecek kazar azalmış durumdadır. Şu anda sadece yatırım amaçlı müşteri gelmekte ve sadece külçe altın, bilezik ve çeyrek altın gibi ürünler almaktadır. Kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için de mağazamızı geçici bir süre kapatmayı düşünüyoruz. Sizlerden de ricamız çok zor olmadıkça dışarıya çıkmamaya gayret gösterelim.”

Yorumlar (10)
Başkan 2 hafta önce
Dogru karar allah yardımcımız olsun
Ayşe yildan 2 hafta önce
Yatırım amaclı alışveriş ne zaman yapilmali
81 2 hafta önce
Musterilerle diyolog kurulan yerlerin kapatmasi dogal bir seydir.Empati kurun meslegin getirdigi kazanclarla alakasi yok zorunlu ihtiyacların karşılandığı meslek gruplari zaten açık.Düğün derneklerin kapatmasina ses cikarmayan kisiler bunami ses cikarir oldu
yavuz 2 hafta önce
bu arkadaş kendi adına mı yoksa kuyumcular adına mı açıklama yapıyor, hangi hukuki yetkiyle meslek örgütü dernek gibi, olumsuz algı oluşturabilecek açıklamalara dikkat edelim
DÜZCELİ 2 hafta önce
Bu genç kardeşimizi canı gönülden tebrik ediyorum Düzcemize kuyumculukta yeni bir dönem başlattı umarım bu başarı ve gayretini sürdürür. Halkımızında gençleri kalkındırmasını diliyorum..
nöbetçi 2 hafta önce
Nöbetçi şeklinde bir iki tane açık kalması gerekir.
Dursun 2 hafta önce
Kazandiklariniz. Yetmiyormu. Etrafiniz dakilere. Bir. Bakin
haluk kamil 2 hafta önce
güzel bir durum ama esnaf arkadaşlar ne yapacak ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11°
kapalı