banner615

banner614

banner701

ATLI ZABITALAR ORTAYA ÇIKTI

banner619

Atlı zabıtalar aylar sonra ortaya çıktı. 24 Haziran Seçimleri öncesi düzenlenen proje tanıtımında boy gösteren ve bir daha ortalarda görülmeyen atlı zabıta birliğinin 2 aydır görevde olmadığı doğrulandı. Projenin mimarı olan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Melensu Park'ta atla devriye gezecek ekibin dün akşam göreve başladığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ve fotoğraflarla duyurdu.

Gündem 12.08.2018, 10:52 12.08.2018, 16:14
3146
banner682

Geçtiğimiz günlerde 'Atlı zabıtalar ortalarda yok!' başlığı ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ın Atlı Zabıta Projesi'nin jet hızıyla askıya alındığını duyurmuştuk. Konuyu gündeme taşıdığımız haberimizin ardından atlı zabıtalar kısa sürede tekrar sahaya indi.

Düzce'nin ilk 'Atlı Zabıta Birliği', 24 Haziran Seçimleri'ne günler kala Melensu Park'ta düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılmış ve atla devriye gezecek ekiplerin Melensu'da olası olumsuzlukları önüne geçeceği açıklanmıştı. Ancak tanıtımdan sonra atlı zabıtaları bir daha gören olmadı.

Projenin neden uygulamada olmadığının sorgulandığı şu günlerde beklenen açıklama Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'dan geldi. Başkan Ay, haziran ayında kamuoyuna tanıttığı atlı zabıtaların 11 Ağustos Cumartesi günü resmen hizmete başladığını duyurdu.

Sosyal medya hesabı üzerinden fotoğraflı paylaşımda bulunan Ay, "Atlı zabıtalarımız bugün (11 Ağustos) göreve başladı. Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir ve eşim Nursel hanımla birlikte Vizyon Proje Melensu Park'ta atlı zabıtalarımızı kontrol edip, vatandaşlarımızla sohbet ettik. Tüm hemşehrilerime hayırlı geceler diliyorum." ifadelerini kullandı.

HABER: C. ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (29)
toprak 2 yıl önce
Evet melen parka geldiklerinde ben de oradaydım.Millet vekilleriyle başkanı görünce çocuk parkının lambaları hemen yanı verdi.Yoksa açmıyorlar çocuklar paralı yerde oynasınlar diye.oynayanda bin pişman 5 tl ver 3 dk avcunuzu yalarsınız yakında.
... 2 yıl önce
Biri audiyle gitti digeri atla gidecek:(
Başgan 2 yıl önce
Amaç nedir?
Düzceli 2 yıl önce
Atları sürenleri zabıta olarak yenimi işe aldınız.Sn başkan devalisyon oluyor belediyede boş gezen oturan kişileri işten çıkarın.Kiralık araba sayınızı azaltın yakıttan tasarrufa gidin,spor adı altında lüzümsuz gelişmeler oluyor önleyin.
Aa 2 yıl önce
Adalar’daki atları kaldırmayı düşünürken zabıtaya at vermek de nedir?
Gökhan 2 yıl önce
Neden atlı zabıta.Geçerli bir sebeb söyleyin.
Kel alaka 2 yıl önce
Başkan ülkede kiriz var kamuda tasarruf diye haberler cıktı ne hikmetse atlı zabıta ya kardeşim al zabıtalara motor motorize zabıta hic olmazsa temiz olur zabıta ya at binmek hic yakışmıyor boş işler bunlar
Misafir 2 yıl önce
Şu Anıtpark meydanda ve Düzce genelinde ki dilenciler ne olacak, küçük çocuklarınızı sakın boş bırakmayın hemen takibe alıyorlar,?????!.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
parçalı az bulutlu