banner615

banner614

banner701

BAKAN SOYLU AÇIKLADI

banner619

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında koronavirüs salgınına ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu. Sosyal medya üzerinden koronavirüs provokasyonu yapan 449 kişiye yasal işlem yapıldığını belirten Soylu, “bizim bulamayacağımız hesap yoktur” dedi.

Gündem 26.03.2020, 15:05
2109
BAKAN SOYLU AÇIKLADI
banner682

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, koronavirüsle mücadele ilgili son durumu canlı yayında anlattı. Soylu, koronovirüs paylaşımları ile ilgili 2 bin 551 provokatif hesap tespit edildiğini, 449'una işlem yapıldığını açıkladı. Soylu, "Bu hesapların yüzde 70'i FETÖ/PDY, PKK, DHKP-C bağlantılı" dedi.

Sosyal Medyada korona provokasyonlarına işlemlerin sürdüğünü belirten Soylu şunları söyledi: “2 bin 551 kişinin 449'una bu sabah itibarı ile işlem yapıldı. Sosyal medyada korona provokasyonlarına işlemler sürüyor. Provokasyon yapanların yüzde 70'i FETÖ, DHKP-C, PKK. Bunların büyük bölümü yurt dışı hesaplar. Türkiye'de olan hesapların hepsini bulabiliriz. Bizim bulamayacağımız hesap yok. Defalarca provokatif olduğu açıklanan videolar, içerikler yalanlanmasına rağmen inanmayın. Sokağın ortasında kendini yere atıyor. Bu yalan. Buradan söyleyeceğim şudur, bunu yapanlar kadar bunu yayanlar, kamusallaştıranlar da suçludur.”

 

banner710
Yorumlar (2)
Vatandaş 4 ay önce
Ülkemim yüz karası atanmış bakanı sen bırak internetten fortçuluk yapmayı da vatandaşın hizmeti için ne yapılabilir o kıt zeka seviyenle bunu düşün
Devletini milletini seven 4 ay önce
Yav insanlar canıyla uğraşıyor devletnelerin peşinde yav bisey demeyim diyorum diyecem aylık 11 lira kredilerim var işler yok yardım var diyorlar yok sokağa çıkma diyorlar nasıl ödeyecek HERGUN bankalar taksiciler arıyor napalim söyleyin napalim şuan bittik devletimiz güçlüdür diyoruz oteleyim nekadar sürecekse ölmeden yoksa çalışmak için koşturamaz o bana ben ona herkes koşturacak ve herkese bulaşıp olup gideceğiz söyleyin napalim açıklama yapıyorlar doğruluğu yok kredi yok o yok bu yok yardım yok lütfen ya yardım edin insanlara çıkma yasağı koyun insanları iglestirin biz sağlıklı olduğumuz sürece borçlarımızı öderiz ama ölürsek kimse kalmaz sizlere para ödeyecek siz yapın yapacaginizi bizde çalışıp öderiz lütfen devletimden sanatçıların peşine düşmek değil salgının peşine düşmeyi önlemeyi tavsiye ediyoruz bizi kimse yıkamaz devletimiz iş işten geçmeden disar çıkma yasağı koyup insanlara yardım edip bu virüsten kurtarsın borçlarımızı bu turk halkı bugüne kadar çalışıp nasıl ödediyse gene öder gerekirse 8 saat değil 16 saat çalışır sadece sağlığımızı kurtarsınlar önlemler çok onemlii
25°
açık