banner615

banner614

banner701

BAKAN SOYLU DÜZCE'YE GELİYOR

banner619

Düzce'de yaşanan sel ve heyelan felaketi ardından harekete geçen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Düzce'ye geliyor. Cumayeri Kaymakamlığı'nda oluşturulan kriz masasını ziyaret edecek olan Soylu'nun, afet bölgesinde inelemelerde bulunması bekleniyor.

Gündem 18.07.2019, 19:59 19.07.2019, 11:14
4360
BAKAN SOYLU DÜZCE'YE GELİYOR
banner682

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu Düzce'ye geliyor.

Dün gece saatlerinden itibaren şehirde etkili olan sağanak yağış ardından Akçakoca, Cumayeri ve Gölyaka ilçekerinde yaşanan afetlere İçişleri Bakanı Soylu kayıtsız kalmadı.

Düzce'yi ziyaret edeceği öğrenilen Bakan Soylu'nun ilk olarak Cumayeri Kaymakamlığı içerisinde oluşturulan kriz masasına gelmesi bekleniyor.

Buradaki toplantı ardından alanda incelemelerde bulunacak olan Soylu, afet bölgelerini yakından takip edecek.

Düzce'ye geliş saati henüz netlik kazanmayan Bakan Soylu'nun programı da ilerleyen saatlerde netlik kazanacak.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (5)
x 13 ay önce
ormanları kesip fındık ağacı dikerseniz
bakan ne yapsın 13 ay önce
Düzceyi iklim degişikligi programına dahil edilmeme konusunda da devletimizin yeniden düşüneceğine eminim, hatalara görerek telafi edilir inşAllah bu hatalarını da düzeltirler.
bakan ne yapsın 13 ay önce
doğaya zarar vermenin sonunda Allah teala cevabını böyle veriyor, sen doğayı kirletir zarar verirsen o yaptığın zarar senide vurur diyor. Önce insan olarak bizler doğayı temiz tutmalı ve korumalıyız.
bakan ne yapsın 13 ay önce
Allahın afeti yapacak bir şey yok, ancak insanoğlu her daim tedbirini almalıdır, ne yazık ki bizim insanımız evinin, bahçesinin, inşaatının vs. çöpünü dere kenarlarına, ormanlık alanlara vs. atarsa yağmur yağdığında da böyle olur
Köylü 13 ay önce
Düzceyi iklim degişikligi programına neden dahil etmedınız şimdi gördünüzmü sayın bakan düzceye gelecekse müjdeler getırmeli şehircilik bakanı gelmeli d3vamlı bu felaketti düzce yaşıyor dereler derhal ıslah edılmeli yere yataklarına yapılan evler yıkılmalı mesela konuralp deresine yapılan kacak yapılar ahırlar buralar incelenmelı bu konuda tavız verılmemeli oy ugruna
23°
parçalı az bulutlu