banner615

banner614

banner701

BAŞKAN OSMAN YAMAN

Muhtarlar Derneği Düzce Şubesinin 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek listeyle gidilen seçimde Osman Yaman şube başkanı seçildi.

Gündem 16.01.2010, 18:01
312
BAŞKAN OSMAN YAMAN
banner682

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Kongresi Gençlik Merkezinde yapıldı.
Milletvekilleri Celal Erbay, Metin Kaşıkoğlu, Belediye Başkanı İsmail Bayram, Kaynaşlı Belediye Başkan İsmail Korkmaz, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İl Genel Meclis Başkanı Sinan Aydın, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Büyük, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan, MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz çok sayıda sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri muhtarlar derneği genel sekreteri Bakan Zorlu ve muhtarlar katıldılar.
Esnaf kredi kefalet kooperatif Başkanı Ertan Taşlı'nın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda geçici yönetim kurulunun faliyet ve hesap raporları okundu ve ibra edildi.
Muhtarlar derneği genel sekreteri Bakan Zorlu, geçici şube Başkanı Ahmet Yılmaz'a yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür plaketi verdi.
Muhtarlar derneği Düzce şubesinin 10. olağan genel kurul toplantısında iptal edilen bir önceki seçimle ilgili değerlendirmelerde yapıldı ve muhtarların yeni talepleri gündeme getirildi.
Divan Başkanı Ertan Taşlı'nın bu kongrenin tüm muhtarlarımıza ve Düzcemize hayırlı olmasını dilerim ve tüm muhtarlarımızdan bu güzel ortama yakışır konuşmalar yapmalarını ve seçimin Düzce'ye yakışır şekilde sonuçlanmasını temenni ediyorum sözlerinin ardından yapılan konuşmalarda muhtarların özlük haklarının iyileştirilmesi konuları gündeme getirildi.
Kısa bir konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram biz özellikle mahalle muhtarlarımızla zaman zaman toplantılarda bazende birebir sorunları olduklarında görüşmeler yapıyoruz çokda yararlı oluyor dedi.
Konuşmalardan sonra tek listeyle gidilen seçimde Muncurlu köyü muhtarı Osman Yaman muhtarlar derneği Düzce şube başkanlığı görevine seçildi

banner710
Yorumlar (0)
23°
açık