banner615

banner614

banner701

BAŞVURULARI KABUL ETMEYE BAŞLADI

banner619

Kurumsal kimlik, iletişim, tanıtım ve reklam gibi alanlarda her geçen gün hizmet kalitesini ve yelpazesini genişleten Düzce Üniversitesi, Reklam ve Tanıtım Kurulu’nu hayata geçirerek önemli bir hizmeti başlattı.

Gündem 03.04.2020, 11:36
2140
BAŞVURULARI KABUL ETMEYE BAŞLADI
banner682

Personel, logo, kurumsal kimlik, sağlanan test-analiz hizmetleri gibi Düzce Üniversitesi ve tüm unsurlarının herhangi bir dış paydaş tarafından kullanımına ilişkin esas ve usulleri belirlemek amacıyla kurulan Düzce Üniversitesi Reklam ve Tanıtım Kurulu; başvuruları kabul etmeye başladı.

Bu kapsamda Düzce Üniversitesi’ne ilişkin herhangi bir unsurun, her türlü reklam ve tanıtım süreçlerinde kullanımını talep eden kişi ve kuruluşlar, bu taleplerine ilişkin başvurularını Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’ne yapma imkanı elde ediyor. Rektörlük, gerekli görmesi durumunda reklam ve tanıtıma konu birimden görüş almak suretiyle, başvuruyu Reklam ve Tanıtım Kurulu’na değerlendirmek üzere havale ediyor.

Düzce Üniversitesi’ne bağlı birimlere yaptırılan analiz sonuçları, kişi ve birimlerden alınan görüşler, araştırma bulgularının reklam amaçlı kullanımı, logo ve amblemlerin kullanımı, Düzce Üniversitesi’nin adının ve/veya logosunun kullanıldığı her türlü eğitim, Reklam ve Tanıtım Kurulu’nun iznine tabi oluyor.

Düzce Üniversitesi Reklam ve Tanıtım Kurulu’nun, reklam ve tanıtım başvurularını incelemek ve uygunluğunu karara bağlama; ilgili hukuki dayanaklara istinaden, üniversiteye ödenecek bedeli tayin etme; reklam ve tanıtım hakkının süresini belirleme; tüm bu kararları tavsiye niteliğinde Düzce Üniversitesi Yönetim Kurulu’na sunma gibi görevleri bulunuyor.

Düzce Üniversitesi Reklam ve Tanıtım Kurulu’nun tüm başvuru ve değerlendirme süreçleriyle ilgili detaylı bilgilere rtk.duzce.edu.tr internet adresinden ulaşılabiliyor.

banner710
Yorumlar (2)
Doğrucu 2 ay önce
Düzce üniversitesi bu dekan ile asla bir yere gidemez resmen dergah eğitimi veriyorlar
Dekan yönetmez 2 ay önce
Sen bu kafayla bir de Düzce üniversitesine laf sokuyorsun öyle mi? Cahillikte de bir had olur ama sende ne gezer? Ğniversiteyi dekan mı yönetiyor
13°
kapalı