banner615

banner614

banner701

BELDE GENELİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI YAPILDI

banner619

Boğaziçi Belediyesi, Koronavirüs Salgınına karşı tedbirlerini elden bırakmıyor. Belediye ekipleri, özellikler toplu yaşam alanlarında dezenfekte çalışması yaptı. Belediye Başkanı İbrahim Ercan, salgına karşı çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Gündem 08.08.2020, 16:25
857
BELDE GENELİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI YAPILDI
banner682

Tüm dünyayı etkisi altına alan Yeni Tip Covid – 19 tehdidi küresel çapta devam ediyor. Türkiye’de salgına karşı başta Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı olmak üzere Devletin tüm kurumları teyakkuz halinde çalışıyor.

Alınan tedbir ve kurallara rağmen Düzce’de vaka sayılarına her geçen gün yenileri eklenmesi üzerine yerel yönetimler de harekete geçti. Boğaziçi Belediyesi, beldede salgın hastalığa karşı yoğun bir mücadele çalışması başlattı. Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan’ın talimatıyla belde genelinde dezenfekte çalışması yapılırken, çalışmalar özellikle toplu yaşam alanlarında yoğunlaştırıldı.

Çalışmalarda camiler başta olmak üzere, parklar, çocuk oyun grupları ve toplu ulaşım hizmeti veren araçlar dezenfekte edildi. Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, salgına karşı mücadele çalışmalarının artarak devam edeceğini söyledi. 

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Laz 2 ay önce
Dezenfekte ettiği yer belediye binasi yazlık mahalle camii kendi evinin çevresi diğer köy ve mahalleler de biz birşey göremedik daha yalan haber yapma öncüüüü ibrama benzeme sakın
Hayda 2 ay önce
Yıkayası vatandaş sandım belediye personeline bir yelek elbise verememiş mi belediye personeli olduğunu nasıl anlarsınız hadi gectik iş güvenliği nedeniyle flreflektif yelek olması gerekir
Suncuklu 2 ay önce
İbrahim Ercan Düzcenin çalışan tek başkanı
sancakderelu 2 ay önce
Madem yazdun yorumu niye sakladun adunu sana torpil mi? geçti de övmektesin
23°
açık