banner615

banner614

banner701

BELEDİYE SEFER SIKLIĞINI AZALTTI

banner619

Düzce Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu taşımada yeni bir düzenleme daha yaptı. Buna göre; bazı toplu taşıma araçları ve saatlerinde yapılan değişiklik, belediyenin resmi internet sitesinden duyuruldu.

Gündem 04.04.2020, 18:00 04.04.2020, 17:36
3552
BELEDİYE SEFER SIKLIĞINI AZALTTI
banner682

Düzce Belediyesi, Düzce'de de etkisini gösteren koronavirüs ile mücadele etmek için gerekli tüm tedbirleri almaya devam ediyor.Düzce Belediyesi koronavirüs nedeniyle toplu taşıma seferlerinde yeni bir düzenleme daha yaptı.

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı toplu taşımalarda alınacak tedbirler doğrultusunda bazı toplu taşıma araçları ve saatlerinde değişiklik yaptı.Düzce Belediyesi yetkilileri konu ile ilgili yaptığı açıklamada; koronavirüsün yayılmasını engellemek için devletimizin aldığı tedbirler kapsamında değerlendirilmek üzere otobüs seferlerinde bir düzenleme yapılması zaruretinin hasıl olduğu ifade edildi.

Bu çerçevede sefer sıklığının azaltılmasına yönelik yeni bir düzenleme daha yaparak, otobüsler için yeni sefer saatleri uygulamasına geçildi. Yeni sefer saatlerine belediye internet sitesi http://www.duzce.bel.tr/ adresinden ulaşabilecek.

banner710
Yorumlar (7)
HALK 2 ay önce
NE SALAKÇA BİR LİSTE..NEYİN NERDEN GEÇTİĞİ BELLİ DEĞİL..GÖSTERİŞLİDEN GİREN VAR TİCARET LİSESİNİN YANINDAN GİREN VAR..BUNU YAZAN ALİ OKULU MEZUNU ZAAR..
Düzceli 2 ay önce
Ali şahinin yaptıkarıyla devam ederse belediye,ulaştırma(gargayla gezenin burnu ....çıkmaz)sözünü size hatırlatırım,dibe battı ulaşımda belediye.
S 2 ay önce
Hasta sayısı az gelmiş belediyeye yoğunluğu artırmaya çalışıyor. Onlar binen kişiler Azalıp zarar ettiyse Sefer azaltma yoluna gitmiştir. Otobüslerin bakımını yaptırmayıp insanların yanma tehlikesini oluşturan belediye hastalık için önlem alacak.
Tuğrul Bey 2 ay önce
Toplu taşımada sosyal mesafe korunsun diye sefer sayısı azaltılmaz, artırılır. İBB de aynı hatayı yaptı, insanlar İstanbul otobüslerinde üst üste seyahat etmek zorunda kalıyorlar, Düzce'de de benzeri sorunlar oluşmasın.
Mecit 2 ay önce
Otobusler azalinca insanlarda az kullanacak otobusleri galiba:)))
sosyal mesafeyede gerek kalmaz o zaman
Cok ironik
Başkana 2 ay önce
Bunu yazann kafasi bi dunya .otobuslerin bir kismi kervandan sehre giriyor bir kismi gosterislininnordan.ayrimi yazsana memur...
Belediyeye 2 ay önce
Sabah değerleri sık olsun zaten az kişi binebiliyor araca ise nasilngidilecek
10°
parçalı bulutlu