banner615

banner614

banner701

BELEDİYEDEN SEFERLERE YENİ DÜZENLEME

banner619

Düzce Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu ulaşım hizmetinde sefer sıklığını azaltıyor. Yeni sefer saatleri 22 Mart 2020 Pazar gününden itibaren belediye internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Gündem 21.03.2020, 14:47
4480
BELEDİYEDEN SEFERLERE YENİ DÜZENLEME
banner682

Koronavirüs nedeniyle Düzce Belediyesi toplu taşıma seferlerinde yeni bir düzenlemeye gidiyor. Konu ile ilgili Düzce Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "Koronavirüsün yayılmasını engellemek için devletimizin aldığı tedbirler kapsamında değerlendirilmek üzere otobüs seferlerinde bir düzenleme yapılması zaruretinin hasıl olduğu ifade edildi. Bu çerçevede sefer sıklığının azaltılmasına yönelik yeni bir düzenleme yaparak, otobüsler için yeni sefer saatleri uygulamasına geçilecek. 22 Mart 2020 Pazar gününden itibaren yeni sefer saatlerine Belediye internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında bulunan linklerden ulaşabilecek.

Yorumlar (12)
Düzceli 7 ay önce
Olağanüstü hal dyrsnuz tekstiller çalışıyor hayırdır siz ne ayaksınız
Sercan 7 ay önce
Zaten azaltmışlardı. Daha nesine azaltacaklar? Kalıcı konutları köye çevirdiniz.2 saatte bir mi yapacaksınız?
Adsız 7 ay önce
Çokta düzeni olmayan saatlere nasıl bi düzen geldi merak konusu
Şöför 7 ay önce
Ulaştırma hizmetleri md Kenan beymi,Ali şahinmi halen çözemedim ulaştırma alinin dediğinden çıkmıyor.
Ayse 7 ay önce
Sefer sayilarini cogaltmaniz gerekiyoki insanlar tikis tikis gitmesin tam tersini yapmissiniz brova sizin akil nasil calisiyo anlamadim
Vendetta 7 ay önce
Sefer sıklığının azaltılması, otobüslerdeki yolcu sayısının sıklığının artması ve bu da bulaşmanın daha da kolay ve hızlı olmasını sağlayacaktır. İmkanı toplu taşımaya yetip mecburen kullanmakta olanlar için risk yaratılıyor. Keyfi gezenleri önleyecek tedbirler alınmalı ya da en kesin çözüm ohal ve toplu olarak sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli.
Düzceli 7 ay önce
14. Bölgeden 75 dk. Düzceye iniyorduk,şimdi ne kadar zaman alır bilmem ulaşımda rezil ettiniz bizi sizide seçimde biz rezil ederiz.
Mg 7 ay önce
Bir çözümde şu yaşlılara gelsin her gün çarşıdalar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı bulutlu