banner615

banner614

banner701

"BELKİ 20 YIL SONRA SEÇİLEREK OTURURLAR"

banner619

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle başkanlık koltuğuna oturup 1 günlük başkan olan öğrencileri ağırlayan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, "Bu öğrencilerimizi belki de 20 sene sonra bu koltuklarda göreceğiz." dedi.

Gündem 22.04.2019, 13:39 22.04.2019, 13:42
765
"BELKİ 20 YIL SONRA SEÇİLEREK OTURURLAR"
banner682
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Düzce Belediyesi'nde temsili tören düzenlendi. Başkanlık koltuğuna oturan çocukların heyecanı gözlerinden okundu.Her yıl olduğu gibi bu yıl da Düzce'de 23 Nisan etkinlikleri bir gün öncesinden başladı. Düzce Belediye Başkanlığı'na gelen Şehit Metin Kucur İlkokulu öğrencileri düzenlenen temsili tören kapsamında başkanlık makamına oturdu. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli tarafından ağırlanan öğrencilere okul müdürü ve öğretmenleri de eşlik etti. Kendisini öğrencilere tanıtan Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli'ye çiçek takdim eden heyet, yeni görevlerinde başarılar diledi.4. Sınıf öğrencileri Zeynep Demir, Ebubekir Sıddık İnan ve Hatice Nur Davşan'ın belediye başkanlığı koltuğuna oturduğu törende öğrencilerle sohbet eden Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, her birine saat hediye ederek gelecek hayatlarında başarılar diledi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle öğrencilere makamlarını emnat ettiklerini belirten Gösterişli, "Biliyorsunuz çocuk iken böyle temsili koltuklara oturup 20 sene sonra gerçekten seçilip bu göreve gelenler var.  Bunlar nasip kısmet... Belki bu öğrencilerimizi 20 sene sonra bu makamlarda görürüz." dedi.Gösterişli günün anısına öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

banner710
Yorumlar (3)
Resul İnan 1 yıl önce
Ebubekir Sıddık tam Düzce ye layık bir aday, başkan yardımcısı kendi seçilmemiş ki seçimi kutsuyor belki senin gibi atanarak oturur Sıddık Bey.
Reis 1 yıl önce
Sizin gibi torpillilerden sıra gelirse tabiki...
Düzceli 1 yıl önce
MaaşAllah yeni nesil gençlerimize
19°
hafif yağmur