banner615

banner614

banner701

BEYKÖY’DEN ASKERE MORAL

banner619

Vatansever duygularla hazırlanan ‘Sen Varsan Biz Varız’ konulu proje kapsamında Beyköy İlkokul öğrencileri ve öğretmenleri Düzce Garnizon Komutanı Jandarma Albay Bilal Güvenir’i ziyaret etti. Güvenir, Proje kapsamında öğrenci ve belde vatandaşlarının kaleme aldığı şiir, mektup ve resimlerden oluşan afişleri teslim alarak teşekkür etti.

Gündem 18.03.2016, 16:44 18.03.2016, 19:30
787
BEYKÖY’DEN ASKERE MORAL
banner682

  Yurdumuzun geçirdiği bu kötü ve buhranlı günlerinde etkisiyle vatansever duygularla hazırlanan ‘Sen  Varsan Biz Varız’ adlı proje kapsamında Beyköy İlkokul öğrencileri ve öğretmenleri Düzce Garnizon Komutanı Jandarma Albay Bilal Güvenir’e bir ziyarette bulundu.

Beyköy İlkokul Müdürü Hasan Yeşilyurt, Öğretmen Dilek Kır ,öğrenci Hilal Şahin, Melih Engin ve Rümeysa Elif Camgöz’den oluşan beş kişilik heyet Beyköy beldesinde yaşayan vatandaşların el yazıları ile kaleme aldıkları şiir, mektup ve resimlerden oluşan afişleri manevi destek vermek amacıyla alaydaki askerlere ve Jandarma Albay Bilal Güvenir’e teslim etti.

Garnizon Komutanlığı tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler verilirken, Garnizon Komutanı Albay Bilal GÜVENİR  ziyarete ilişkin olarak; ‘Vatanın bütünlüğüne ve ata yadigarı yurdumuzun bölgedeki halkına yöneltilen tehdidin ortadan kaldırılması maksadıyla Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da yürüttüğümüz görev çok meşakkatli, meşakkatli olduğu kadar şerefli bir görevdir. Bu şerefli görevi yürütürken fiziki güç ve eğitim gücünün yanında moral ve motivasyon gücünün de ayrı bir yeri vardır. Mesela Beyköy İlkokul Öğrencileri, öğrenci velileri, Beyköy beldesinde yaşayan vatansever evlatlarımız , kardeşlerimiz, anne ve babalarımız olduğu müddetçe görevimizi üstün bir disiplin ,birlik ve beraberlik içerisinde Yüce Devletimize ve Milletimize layık bir şekilde sürdürüleceğine inancımı belirtmek istiyorum. Bu vesileyle başta ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını son dönemde terörle mücadele de yitirdiğimiz kahraman silah arkadaşlarımızı, emniyet mensuplarımızı ve ebediyete intikal eden gazilerimize acil şifalar diliyor, hayatta olan gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli ailelerine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum’ dedi.

Güvenir,‘‘Beyköy beldesinde yaşayan vatandaşlarımıza, öğrenci velilerimize öğretmenlerimize ve Beyköy İlkokulunda yaşları küçük; ama yürekleri bir o kadar büyük olan değerli evlatlarımıza kaleme aldıkları şiir, mektup ve resimlerinden dolayı başta terörle mücadele eden silah arkadaşlarımız ve Türk Silahlı Kuvvetleri Mensupları adına Düzce Garnizon Komutanlığı olarak teşekkürlerimizi sunmaktan onur duyduğumuzu belirtmek isterim’’ ifadelerinde bulundu.

banner710
Yorumlar (2)
eğitim şart 4 yıl önce
Çocuklarımız guzel bir calisma yapip sonuclandirmis bundan bile pay cikarip çocuklar üzerinden siyaset yapmak günahsız yavrularimizi somurmektir doğru bi davranış değil ayrıca fark ile seçilmiş bir partiyi ve ona oy veren vatandaşı cahil bilgisiz ve vatanına sahip çıkmayan bayrağına toprağına bağlı olmayan insanlar olarak goruyosan eğer şunu da iyi görmek lazim o zihniyetle hareket edildiği için hep bu sıkıntılar yasaniyo sonuca baktığın zaman operasyonlar ve alınan tedbirlere bakıldığında terörün üstüne giden ve başarılı operasyonlara imza atan silahlı güçleri hükümetin talimatıyla hareket etmektedir vesselam...
nsm 4 yıl önce
bravo cocuklar. hersey güzel. yapacaginiz bir sey daha var: hepiniz evinizde büyüklerinize "bu ülke icin canakkale'de ölenlere simdi agliyorsunuz; sonra da gidip "bu ülkeyi parcalamak isteyenlerel masada pazarliga oturanlara" %70 oy veriyorsunuz? bu neyin kafasi? diye sorun.
14°
kapalı