banner615

banner614

banner701

BİNALİ YILDIRIM, ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

banner619

65. Hükümet Başbakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Düzce’deki ziyaretlerini bugün de sürdürüyor. AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettikten sonra Akçakoca Belediyesi’ne geçen Yıldırım’a, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce milletvekilleri, AK Parti ve MHP Düzce teşkilatları ile belediye başkanları eşlik ettiler.

Gündem 13.08.2019, 12:29 13.08.2019, 18:13
1132
banner682

Düzce’de 17-18 Temmuz tarihlerinde yaşanan sel ve heyelan afetlerinin ardından dün Akçakoca’ya gelen 65. Hükümet Başbakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, bugün de bir dizi ziyaretlerde bulundu.Önce AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığı’na giden Yıldırım, ardından Akçakoca Belediyesi’ne geçti. Binali Yıldırım’a Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Kaynaşlı,Cumayeri,Yığılca,Gümüşova Belediye Başkanları,Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Cengiz Tuncer ve Celal Kasopoğlu, partilerin belediye başkanlarıyla il ve ilçe teşkilatları eşlik ettiler.
 
Düzce’ye dün gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Melenağzı’nda Melih Gökçek ile yaptığı kahvaltının arından Esmahanım Köyü’nde vatandaşla bir araya gelmişti. Yıldırım, daha sonra fındık tarlasında fındık toplayıp üreticilerin sıkıntılarını dinlemişti.

 

banner710
Yorumlar (3)
Duzceli 12 ay önce
Helal olsun yıllar geçti bir bakanın halkın arasında hemhal olmamıştı. Hele tarlaya bizzat girmesi geldiyi yeri unutmadığını gösteriyor işte budur takdiri toplamak bu kadar kolay samimiyetine inandık vesselam
Murat 12 ay önce
Sene 1999 düzce depremle 2 kez sarsılmış,siyasiler akın akın geliyor, bürokratların alayı üst düzey peşinde,vatandaş hiç bir sorumlu bulamıyor,kimi ararsan yok,şimdi de aynı,,herkes işine baksın,
özdüzceli 12 ay önce
adamın hasıdır BİNALİ abim.
20°
açık