banner615

banner614

banner701

BİR DİL, BİN İŞ...

Vali Bülent Kılınç Anadolu Öğretmen Lisesinde Öğrencilerle bir araya geldi. Vali Kılınç ÖSS sınavı öncesi öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, moral dopinginde bulundu.

Gündem 12.01.2010, 12:28
207
BİR DİL, BİN İŞ...
banner682

Vali Bülent Kılınç Anadolu Öğretmen Lisesi Konferans salonunda hazırlanan söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı.
Anadolu Öğretmen Lisesinde öğrencilerin ÖSS Sınavı hakkında bilgi edinebilmesi için hazırlanan söyleşiye konuşmacı olarak katılan Düzce Valisi Bülent Kılınç öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Söyleşiye Vali Kılınç'ın yanı sıra Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer, Müdür Yardımcısı Turgay Cüre katıldı.
Öğrenci Seçme Sınavına katılacak olan öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Düzce Valisi Bülent Kılınç, Yabancı dil öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu belirterek,” Belli bir yaştan sonra dil öğrenmek çok zor. Bu gün yabancı dil bilen birisi çok çabuk iş sahibi olurken, Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren firmalar dahi dil bilen insanları tercih ediyorlar. Bu anlamda mutlaka en az 1 yabancı dil öğrenilmesi gerekiyor. Bu konuya da mutlaka ağırlık vermelisiniz.” şeklinde konuştu.
Öğrenciler Vali Bülent Kılınç'ın hayatı ile ilgili merak ettiklerini sorarak Vali Bülent Kılınç'tan bilgiler aldılar. Vali Kılınç öğrencilere çok çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

banner710
Yorumlar (0)
27°
açık