banner615

banner614

banner701

BİR KİŞİ KARANTİNAYA ALINDI

banner619

Çin’den Bolu’ya dönen bir vatandaş grip olunca Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Şahıs, hastanedeki özel bir odada tutulmaya devam ediyor.

Gündem 06.02.2020, 16:23 06.02.2020, 17:25
21035
BİR KİŞİ KARANTİNAYA ALINDI
banner682
Çin’in Wuhan Şehri’nde ortaya çıkan, dünyanın farklı ülkerine de hızla yayılan ve birçok insanın ölümüne sebebiyet veren corona virüsü alarmı Bolu’da da verildi.

6 ay önce Çin’e gidip 15 gün önce Bolu’ya dönen yüksek lisans öğrencisi F.İ., grip olunca hemen Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde gözlem altına alındı. ‘Corona’ virüsü şüphesiyle temassız odaya alındı. Yapılan ilk kontrolde ‘Corona’ virüsü şüphesine rastlanmayan F.İ., tedbir amaçlı hastanedeki özel bir odada tutuluyor.

ÖZEL ODADA TUTULUYOR
Yaklaşık 15 gün önce Çin’den Bolu’ya gelen yüksek lisans öğrencisi F.İ., yüksek ateş ve öksürük nedeniyle ‘Corona’ virüsüne yakalanmış olmaktan korktu. F.İ., Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giderek, durumu anlattı. Sağlık Bakanlığı’nın genel prosedürü nedeniyle F.İ. hemen tedbir amaçlı temassız özel odaya alındı. F.İ.’den alınan ilk örneklerde ‘Corona’ virüsü şüphesi bulunmadığı tespit edildi. F.İ.’den alınan örnekler Ankara’ya gönderildi. Ankara’dan gelecek olan test sonuçlarının ardından F.İ.’nin hastalığı kesin olarak belirlenecek. F.İ., bu süre zarfında hastanedeki özel bir odada tutulmaya devam edilecek.
Yorumlar (11)
Allah korusun 2 ay önce
Bence hemen aileaide karantinaya alınmalı Geçmiştir bencede eger öyle bir vürüs varsa tokolaşmadan dahi geçtiği söyleniyor sacmalığa bak yaaa 15 qün olmuş qeleli kesin bulaşmıştır onada Allahım korusun bizi
Duyarlı 2 ay önce
Son bir ay icinde cinden ögrenciler geldi beyköy ve merkezde bunların taraması yapılmalı staj gorüp gelenler
selcuk 2 ay önce
evlerden irak olsun Allah korusun bizleri
Cem bey 2 ay önce
Sokak kopeginin haklari var okula yaya giden ogrencileri haklari olmayan cocugun can guvenliginolmayan... ?? Burasi turkiye bu yuzden en kolay bulasacak virus turkiye
Cem bey 2 ay önce
Virusun girebilecegi en kolay ulke turkiye . Simdiye kadar turk halki hep tesaduf ve iman gucu ile yasiyoruz.gelecegimiz cocuklarimiz sabahin 7.30 un da evden cikiyor sokak kopekleri suru halinde saldiriyor cocugun hakki yok itin hakki ????
Duzceli 2 ay önce
Burokrasideki virus daha oldurucu ve umutsuz verici. Milli Egitimdeki kokusmusluga kim dur diyecek? Ip Milli Egitim Muduru dinlemedigi gariban ogretmene verdirdigi cezayi acaba savcinin esi icin sorusturma bile actiracak mi? Virus iyice yay
Corona necmi 2 ay önce
Yarasayı kurbagyı fareyi onlar yesin bokunu biz yiyelim
mele 2 ay önce
Bize birsey olmaz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı az bulutlu