banner615

banner614

banner701

BİRÇOK MADALYA VE ŞAMPİYONLUK KAZANDI

banner619

Restoran şefi Bilal Furkan Bilgin, katıldığı uluslararası gastronomi yarışmalarında kazandığı madalyalar ile Düzce’yi temsil ediyor. Şu ana kadar katıldığı bir çok yarışmadan derece ile ayrılan Bilgin şimdi ise İstanbul’da düzenlenecek 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri'ne hazırlanıyor.

Gündem 02.12.2019, 17:15 02.12.2019, 19:09
3219
banner682

Düzceli restoran şefi Bilal Furkan Bilgin katıldığı bir çok yemek yarışmasından kazandığı madalyalar ile Düzce’yi gastronomi alanında temsil ediyor. Düzce Akçakoca Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu olan ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinde Yiyecek İçecek İşletmeciliği Bölümünü bitiren Bilgin, şimdiye kadar yurtiçi ve yurtdışında bir çok farklı restoran ve otellerde şef olarak görev alarak Uluslararası Gastronomi Fuarlarında Düzce'yi temsil ediyor.
 


Son olarak 15-17 Kasımda Denizli'de düzenlenen Gastroworld Masterchef Uluslararası Gastronomi Festivali'nde ve sonrasında 21-24 Kasımda Antalya'da düzenlenen GastroAntalya Uluslararası Gastronomi Fuarında farklı kategorilerde toplamda 6 Madalya ve şampiyonluk kupası kazanan Bilgin,   şuan İstanbul’da düzenlenecek 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri'ne hazırlanıyor.
 
Bilal Furkan Bilgin’in kazandığı madalyalar ise şöyle:
En İyi Restoran Ana Yemek Yarışmasında Altın Madalya
Yılın Altın Genç Şefi Kategorisinde Altın Madalya
En İyi Ekip Yarışmasında Altın Madalya ve Kategori Şampiyonluğu
En İyi Ekip Kapalı Kutu Yarışmasında Gümüş Madalya
Restoran Tatlı Tabağı Yarışmasında Bronz Madalya
Restoran Ana Yemek Tabağında Gümüş Madalya
 

banner710
Yorumlar (1)
ENGİN hoca 6 ay önce
Düzcenin böyle değerlere, isimlere, gençlere, yatırımlara ihtiyacı var. Kıymet bilene...
14°
orta şiddetli yağmur