banner615

banner614

banner701

“BİZİ 10 BİN TL KAR ETTİRDİ”

banner619

Öncü Haber’e özel açıklamalar yapan Gümüşova Ziraat Odası Başkanı Mafil Tavlı, Ziraat Odası için Gümüşova Belediyesi’nden uygun fiyata aldıkları traktör için Muharrem Tozan’a hazırladığı pankart ile teşekkür etti.

Gündem 07.11.2019, 17:18 08.11.2019, 13:07
1458
banner682

Gümüşova Ziraat Odası Başkanı Mafil Tavlı, Öncü Haber’e özel açıklamalarda bulundu. Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’a  Ziraat Odası’na yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederken, üye sayısının azlığından dert yandı.
 
“Bizi 10 bin TL kar ettirdi”
Muharrem Tozan’a teşekkür eden Mafil Tavlı şöyle konuştu:  Belediye Başkanımız Muharrem Tozan belediyeye ait bir traktörü rayiç  bir bedel üstünden uygun bir fiyata ziraat odamıza bağışta bulundu. En az 10 bin TL bizi kar ettirdi. Bunun için kendisine teşekkür ediyoruz. Bizde bu traktörü çiftçimizin hizmetinde kullanacağız.
 


 “Vatandaşımız ilgisiz”
Amerikan beyaz kelebeği ile ilgili açıklama yapan Tavlı şöyle konuştu: Amerikan beyaz kelebeği ile yapmış olduğumuz mücadelede önce ışık tuzaklarını kurduk. Işık tuzakları oldukça mükemmel bir makine. Bize çok büyük bir faydası var. Biz bu makineyi insanlara verdik. Ama insanlar çok elektrik harcıyor diye bu lambayı insanlar yakmıyorlar. SEDAŞ ile görüşerek gece yarısından sonra sokak lambalarını söndürmeyi teklif ettik. SEDAŞ bunu kabul etmedi ve söndürmedi. Tabi bunlar söndürülmeyince ışık tuzaklarından faya göremedik. Vatandaşımız ilgisiz. Yaptığımız mevcut ilaçlamalarda yüksek ağaçların üzerine yetişmiyor.  Yeterince ilaçlama yapamıyoruz. Bu almış olduğumuz makine ile rahat bir şekilde ilaçlama yaparak çiftçimizin hizmetine sunacağız.
 
“Üye sayımız az”
Üye sayılarının azlığından şikayet eden Mafil Tavlı şunları ifade etti:  Üye sayısı en az olan oda biziz. En az geliri olan oda biziz. Gölyaka, Cumayeri ve Çilimli’ye baktığımıza üye sayıları ve gelirleri bizden yüksek.
 
 

banner710
Yorumlar (6)
Vatandaş 7 ay önce
Kendisi Düzce de tarım adına çok güzel işler yapıyor. Nafile Tavlıyı kutluyoruz .
Çiftçi 7 ay önce
Sen hediye et o zaman senin adını yazsın. Yapılacak işin önemine bak sen
vatandaş 7 ay önce
vatandaşa emegi geçen tüm insanlardan Allah razı olsun...Mafil TAVLI yı biz il başkanı olarak görmek isteriz yaptıkları yapacaklarına teminattır saygılarımla ...
Gumusovali 7 ay önce
Uye sayisindaki azlik belkide sana olan guvensizliktendir Mafil bey
Kamil aktas 7 ay önce
Sanki traktör hediye etmiş gibi pankart yazmış yazık
AYDINPINAR,LI 7 ay önce
MUHARREM BEYİN KIYMETİNİ DÜZCE SİYASETCİLERİ BİLMEDİ GÜMÜŞOVA HALKI SİZ SAHİP ÇIKIN ÇALMAKTAN DEĞİL ÇALIŞMAKTAN HAZ ALALAN İNSAN ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN
23°
hafif yağmur