banner615

banner614

banner701

BÖYLE PROTESTO ETTİ!

banner619

Düzce'yi etkisi altına alan yağmurlar nedeniyle Düzce Küçük Sanayi Sitesinde bulunan Galericiler Sitesinin önünde su birikintisi oluştu. Bir esnaf her yağmur yağdığında, Galericiler Sitesinin önünde biriken suları olta ve kayıkla protesto etti.

Gündem 21.06.2020, 00:52 22.06.2020, 10:55
5758
BÖYLE PROTESTO ETTİ!

Düzce'yi etkisi altına alan sağanak yağışlar, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Yağışlar nedeniyle Küçük Sanayi Sitesi'nde bulunan Galericiler Sitesi'nin önünde su birikintisi meydana geldi. Gölü andıran su birikintisi için Düzce Belediyesi'nden yardım isteyen bir esnaf, sonuç alamayınca, durumu olta ve kayıkla protesto etti. 

Her yağışlı havada Galericiler Sitesi'nin önünün göle döndüğünü beliten esnaf, sesslerini duyurmak için böyle bir yola baş vurduklarını söyledi. 

Bunun üzerine ekiplerini bölgeye gönderen Düzce Belediyesi, vidanjör yardımıyla biriken suları tahliye etti. 

Yorumlar (4)
Reis81 4 ay önce
Sadece para kazanma zihniyeti ile ortalığı pislik alanına çevir.kendi dükkanının önü haricinde sokaktan bir çöp alma pisliğini Logara süpür odan sonra protesto siz ilk olarak kendinizi protesto edin.hepimiz aynıyız.pisliğimizi halının altına süpürüyoruz.
ali 4 ay önce
milletin cani yanmis selolmus mahsulleri harap olmus sizde bunu haber diye veriyorsunuz birakin onlarda neşesini oyle bulsun yazik size
Düzceli 4 ay önce
Evet sn Düzceliler belediye yönetiminin çalışmadığının göstergesinin bir yüzüdür bu görüntü.Yan gelip yatmaya gelmişler.Başkan kültür merkezinden çıkmıyor halktan kaçıyor.
Lütfu Saylam 4 ay önce
Oranın rantını MUTLU MUTLU yiyenleri her seçimde tekrar tekrar seçen esnaf NE BEKLİYIRDUNUZ.
14°
parçalı az bulutlu