banner615

banner614

banner701

BÖYLE TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, 15 Temmuz Darbe Girişimi'ne karşı 27 gündür meydanları dolduran ve Demokrasi Nöbeti tutan ilçe halkına teşekkür etti.

Gündem 12.08.2016, 14:07 13.08.2016, 12:49
1642
BÖYLE TEŞEKKÜR ETTİ
banner682

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici'den Akçakoca halkına teşekkür... 15 Temmuz'da Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisine sızmış FETÖ/PDY Terör Örgütü üyesi bir grup tarafından kalkışılan ancak amacına ulaşamayan darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbetleri 27. günde sona ererken, Başkan Yemenici, meydanı terketmeyerek, demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkan ilçe halkına teşekkür amacıyla bir mesaj yayımladı.


"VATAN PAYDASINDA HEP BİRLİKTE BİRLEŞTİK"

"Türkiye’nin; çocuklarımızın, torunlarımızın ve ümmetin geleceğinin halkın feraset ve cesareti ile kurtuldu" diyerek başladığı teşekkür mesajını Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, şöyle sürdürdü: “Siyasi görüş ayrımı yapmadan, vatan paydasında hep birlikte birleştik. Allah aziz milletimizden razı olsun. 15 Temmuz tarihinde FETÖ/PDY üyesi hainler tarafından cumhuriyetimize, istiklalimize, istikbalimize ve millet iradesine yönelen darbe ve ihanet teşebbüsüne dünyada emsali görülmemiş bir şekilde dil, din, ırk, mezhep ve parti ayrımı gözetmeden hep birlikte karşı çıktınız. İlk günden itibaren büyük bir kararlılıkla sürdürdüğünüz milli irade ve demokrasi nöbetleri ile nesiller boyu unutulmayacak bir destana imza attınız. Birlik, beraberlik, azim ve kararlılıktan dolayı Akçakocalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bizlerin geleceği için gözünü kırpmadan canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize ise acil şifalar diliyorum.”  

banner710
Yorumlar (0)
17°
parçalı az bulutlu