banner615

banner614

banner701

“BU BİRLİĞİMİZ BOZULMASIN”

banner619

15 Temmuz’da başlayan demokrasi nöbetleri süresince gösterdikleri katılımdan dolayı tüm Düzceliler'e teşekkür eden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Allah bu birliğimizi bozmasın.” ifadesini kullandı.

Gündem 12.08.2016, 17:42 13.08.2016, 18:05
831
“BU BİRLİĞİMİZ BOZULMASIN”
banner682

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 15 Temmuz'dan itibaren 27 gün boyunca meydanları terk etmeyerek milli iradeye sahip çıkan başta Düzceliler olmak üzere tüm Türkiye halkına teşekkür etti. AK Parti İl Başkanı Keskin, 15 Temmuz’daki amacına ulaşamayan darbe girişimi sonrası Düzceliler'in meydanlara akın ettiğini belirterek, demokrasiyi bütün kurumlarıyla sahiplendiğini ve nöbet alanı olan Anıtpark’ı boş bırakmadığını ifade etti.

ÇANAKKALE RUHU BİR KEZ DAHA TÜM DÜNYAYA GÖSTERİLDİ”

Keskin, yaptığı yazılı açıklamayı şöyle sürdürdü: “Darbe girişimi sonrası toplumda oluşan birlik, beraberlik, dayanışma ile Çanakkale ruhunu bir kez daha tüm dünyaya gösterilmiştir. 15 Temmuz akşamı, vatan hainleri, milletimizin iradesine alçakça el uzatmaya kalkışmış ve bu girişim devlet-millet dayanışması içinde püskürtülerek cunta hayali kuran hainlerin başına geçirilmiştir. Milletimiz; devletine, hükümetine ve Cumhurbaşkanı’na sahip çıkmıştır. Bu kahramanlık destanını yazan şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifa diliyorum. Bu vesile ile Düzce valimize, garnizon komutanımıza, emniyet müdürümüze, cumhuriyet başsavcımıza ve belediye başkanlarımız ile Düzce’mizdeki demokrasi nöbetimizde söz konusu vatanın ve milletin bekası olunca tüm siyasi görüş ayrılıklarını ellerinin tersiyle iterek milli birlik kimliğiyle yanımızda olan siyasi partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkürlerimi bir borç bilirim. Allah bu birliğimizi bozmasın.” 

Haber; C. ÜSTÜNER  

Yorumlar (3)
düzceli 4 yıl önce
düzce belediye başkanı bir an önce düzce halkının güvenini kazanması lazım nasıl mı hakkındaki iddiaların üzerine giderek tabii oyle tehditle hakaretle değil oturup hodri meydan deyip halkın karşısına çıkarak şahsen kendisine güvenmiyorum
RÜZGARLI 4 yıl önce
Çok beyefendi bir insan Allah yolunu açık etsin
DÜZCELİ GENÇ 4 yıl önce
VATANDAŞ OLARAK BİZLE GÖSTERDİK. CANIMIZI VERİRİZ BU VATAN VE CUMHURBAŞKANIMIZ İÇİM. AMA SİZLER BENCE YÜZEYSEL GEÇTİNİZ BAŞKAN. DÜZCE İÇİNDE AK PARTİLİ ÇOK FETOCU VARDI. SENDİKALARDA YÖNETİCİLERDİ. BELEDİYE DOLU. RESMİ KURUMLAR DOLU DÜZCEDE TUTUKLU SAYISI DADECE ÜNİVERSİTEDEKİ SAYI KADAR. BENCE ARAŞTIRIN YOKSA BİZ HAKKIMIZI HELAL ETMEYİZ SİZE BAŞKAN. YOKSA BİRLERİNİ NEDEN KORUMA HİSSİ VAR SİZLERDE BUNU KOMUOYUNA AÇILAMALISINIZ. AÇIKLAMANIZI BEKLİYORUZ BAŞKAN. ÇÜNKÜ ADİL OLUN . HEPSİNİ SOPUNU TEMİZLEYİN SAYI ÇOK ÇOK AZ .
23°
açık