banner615

banner614

banner701

ÇAT KAPI MODA SOKAĞI'NA YOĞUN İLGİ

Kültür Mahallesi Kültür Sokak üzerinde kapılarını açan Çat Kapı Moda Sokağı, hem "Yöresel Ürünler Pazarı" hem de kaliteyi uygun fiyatla buluşturan mağaza reyonları ile ilgi odağı oldu.

Gündem 16.11.2019, 12:58
3727
ÇAT KAPI MODA SOKAĞI'NA YOĞUN İLGİ
banner682
Sokak alışverişine farklı bir soluk getiren Çat Kapı Moda Sokağı Düzce'de açıldı.


Kültür Mahallesi Kültür Sokak üzerinde müşterilerini ağırlayan Çat Kapı Moda Sokağı; sokak mağazaları ve outlet alışveriş standlarının yanı sıra farklı yörelere ait tatların sunulduğu yöresel ürünler pazarı ile dikkat çekiyor.


Farklı yörelere ait ürünleri bu pazarda Düzce halkına sunan esnaflar, yöresel ürünlere olan ilgiden oldukça memnun olduklarını ifade etti.
Trabzon yöresine ait peynirlerden Gümüşhane yöresine özgü pestile, Aydın'ın meşhur zeytinyağından Elazığ'n üzüm sucuğuna kadar birçok ürün sunulan pazar, açıldığı ilk günden bu yana rağbet görüyor.


Moda sokağı, gıda reyonlarının yanı sıra uygun fiyatlı kıyafet stantları ile de adından söz ettiriyor. 15 TL'ye kazakların, 30 TL'ye tshirt ve eşofman takımlarının satıldığı Çat Kapı Moda Sokağı, kaliteyi uygun fiyatla buluşturuyor.


Doğal ürünleri ve uygun fiyatlı kıyafetleri Düzcelileri'in ayağına getiren Çat Kapı Moda Sokağı, 17 Kasım Pazar gününe açık kalacak. HABER:C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (4)
Dghh 8 ay önce
Hic bisey ucuz deyil yalan
Şuursuz esnafı barındırma 8 ay önce
İçeri girer girmez bir iki giyimciden sonra fiyatını soruyoruz almayacaksan niye soruyorsun diye azar çekiyor firavunlar.Üzerlerinde etiket yok sana şu olur bu olur.Niye çünkü beyefendi melek size kıyamıyor da indiriyor güya.Afedersiniz gidin avmye bildiğiniz kazığı yiyin daha iyi en azından azarlamıyorlar.Allah da gün gelir elinizden alır böyle yaparsanız...
Selim 8 ay önce
Fotoğraflara bakılırsa çok yoğun. Millet birbirini ezmese bari
hamza 8 ay önce
burayada acilmadik sey kalmadi tutmuyor olmuyor demeki
22°
hafif yağmur