banner615

banner614

banner701

CHP'Lİ VEKİLLER AFETİN VURDUĞU KÖYLERDE!

Düzce'nin her sıkıntısıyla yakından ilgilenen ve sanki bu şehrin vekili gibi mecliste sorunları dile getiren CHP'li Engin Özkoç ve Mahmut Tanal, Düzce’de selden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu.

Gündem 19.07.2019, 16:36 20.07.2019, 19:16
4718
banner682
Düzce'nin yakınan tandığı iki isim olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile sağanağın etkili olduğu Düzce'yi ziyaret etti.

Düzce'nin ihtiyaç ve taleplerini her fırsatta meclis kürsüsünde gündeme taşıması ile tanınan Özkoç ve Tanal, selin büyük yaralar açtığı iki ilçede incelemelerde bulundu.

İlk olarak CHP Düzce İl Başkanlığını ziyaret eden Özkoç ve Tanal, İl Başkanı İlhan Duru ve partililerle bir araya geldi.  Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile de telefonla görüşen Özkoç, bölgedeki çalışmalar ve gelinen son durum hakkında bilgi aldı.Özkoç ve Tanal, daha sonra İl Başkanı ve  parti yöneticileriyle birlikte Cumayeri’ne geçti.

Burada muhtarlarla bir araya gelen heyet, selden hasar gören yerlerde inceleme yaptı, ihtiyaçlar konusunda vatandaşlarla görüştü.Özkoç, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, Esmahanım Köyü’nde sel nedeniyle kayıp olduğu belirtilen 7 kişiden birinin cesedine ulaşıldığı bilgisini aldıklarını belirterek, bundan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Kaybın daha fazla artmaması temennisinde bulunan Özkoç, Cumayeri’nin ardından Esmahanım Köyü, Akçakoca ve Kocaali ilçesine geçerek, çalışmaları yerinde takip etti.

Haber: C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (30)
Reco 13 ay önce
Chp selfi cekmeye gelmistir.icraat yapacaklarindan deil..ama turistik gezi..halkin maduriyetiyle oy toplamak.bunlarin gecmislerini biliyoruz.
Vatandaş 13 ay önce
İşte bu helâl olsun size adam gibi muhalefet buna denir.çalışan herzaman kazanıŕ.
git işine 12 ay önce
Ne çalışması? iki tane resim çektirip gittiler. Dostlar alışverişte görsün.
lazım değiller 13 ay önce
Düzce çok umurlarındaydı sanki bu cehapelilerin. Kendilerinden başka kimseyi sevmezler. Sadece siyasi rant peşindeler. Bu afet içinde hükümeti suçlar bunlar şimdi.
onur 13 ay önce
ak koyunların zoruna gidiyor öncü yüreğin varsa yayınla.
selçuk3681 13 ay önce
önemli olanda bu degil mi vekıl secılıpde tek bir yere baglı kalmamak yapılması gereken de budur tüm vekillere teşekkür edrim milletimin adına
Kasabalı 13 ay önce
Aslan isimli zat... Yuh! Başka söze gerek yok
Düzceli 13 ay önce
Adamlar memleketlerinden gelmiş köylere geçmiş olsuna gitmiş.siz hala chp şöyle böyle konuşun siyaset yapacak olsalar twitter üzerinden geçmiş olsun diyebilirlerdi.çok ters anlıyosunuz
Hür 13 ay önce
Hüseyin duzcelinin beyni küçük diyorsun ben de sende beyin hiç yok diyorum sen ulan millet naliyla caniyla ugrasiyo sen siyaset peşindesin karaktersiz olduğun beli ne çocuğu oldun belki benim söylememe gerek yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
açık