banner615

banner614

banner620

CUMAYERİ'NDE KADINLARA ÖZEL ETKİNLİK

banner619

8 Mart Dünya Kadınlar günü tüm yurtta olduğu gibi Cumayeri'nde de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Cumayeri Belediyesi tarafından düzenlenen, Elif Makamı Musiki Topluluğunun ve Avukat Leyla Ekmen Epözdemir'in konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe kadınlar yoğun ilgi gösterdi.

Gündem 09.03.2019, 12:20 10.03.2019, 13:36
516
CUMAYERİ'NDE KADINLARA ÖZEL ETKİNLİK
banner621

Cumayeri Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya kadınlar günü dolayısıyla ilçede bulunan düğün salonunda kadınlara özel etkinlik düzenlendi.Program öncesi kısa bir konuşma yaparak Dünya kadınlar gününün önemine değinen Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, "Hepiniz programımıza hoş geldiniz. Bugün önemli bir gün.  Bir hadisi şerif var, ‘Cennet Annelerin Ayaklarının altındadır’ yani İslam’ın kadınlara verilen önemi buradan da çok net görüyoruz. Biz de annelerimize saygıda kusur etmedik etmeyeceğiz. Annelerimize hürmette kusur etmeyelim, onları kırmayalım, onları üzmeyelim, hayırlı bir evlat olmayı kendimize addedelim. Çünkü insanlar nefes aldığı sürece yaşayacak ve yaşlanacak. Onlara yaşlılık hallerinde öf bile demeyelim. Onların duasını almaya gayret edelim. Çünkü cennet annelerin ayağı altındadır. İnşallah önümüzdeki dönem bu tür programları, yapacağımız büyük salonumuzda gerçekleştirmek istiyoruz" dedi.

Başkan Tuna'nın ardından Elif Makamı Musiki Topluluğu sahne aldı.Son olarak konuşmacı Avukat Leyla Ekmen Epözdemir katılımcılara “Aile nasıl yönetilir, mutlu ve başarılı çocuk nasıl yetiştirilir, aile içinde nasıl iletişim kurulmalı” gibi konulara ilişkin bir seminer verdi.
 
Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner626
Yorumlar (1)
TUNA BASKAN YOL DEVAM 13 ay önce
Cumayeri Tuna ile yola devam
hafif yağmur