banner615

banner614

banner701

DARBE GİRİŞİMİNE TRAKTÖRLÜ TEPKİ

banner619

Düzce’de Kurtsuyu köyü sakinlerinin şehir merkezinde darbe girişimine tepki olarak düzenlediği konvoy, büyük destek gördü.

Gündem 19.07.2016, 15:44 19.07.2016, 16:30
4662
DARBE GİRİŞİMİNE TRAKTÖRLÜ TEPKİ
banner682

FETÖ'nün darbe girişimine tepki gösteren binlerce vatandaş, dün gece yine Anıtpark Meydanı'nda bir araya geldi. Kurtsuyu Köyü muhtar heyeti köylüyü bir araya getirerek Düzce şehir merkezinde darbeye karşı birlik konvoyu düzenledi.Köyden tarım araçlarıyla yola çıkan köylüler, Atatürk bulvarından giriş yaparak, İstanbul caddesi istikametinde güzel görüntüler oluşturdu. Cadde üzerindeki  demokrasi nöbeti tutan diğer vatandaşlar da alkışlarla konvoya destek verdi.  Darbeye karşı birlik konvoyuna köylünün büyük bir kısmı katılarak birlik mesajı verdi. Düzce Ziraat Odası Meclis Üyesi Turgut Sine, köy halkı olarak darbeye karşı olduklarını göstermek adına köyden 20’ye yakın traktör ile 15 patpatla konvoy yaptıklarını bildirdi.  

banner710
Yorumlar (5)
ATİLLA YAVUZ 4 yıl önce
MSN BU MİLLET GÜCE TAPAN BİR MİLLET DEĞİLDİR EĞER ÖYLE OLSAYDI SİZ BUGÜN BAŞIMIZDA AHKAM KESİYOR OLACAKTINIZ. BİZ SEVDİĞİMİZE SAHİP ÇIKAN İMAN DOLU BİR MİLLETİZ. SAYIN CUMHURBAŞKANI GÜCÜNÜ BİZDEN ALMAKTADIR.
BİZ ONDAN GOCUNMAYIZ ODA BİZDEN GOCUNMAZ.
Furkan 4 yıl önce
Adamlarrrr
nsm 4 yıl önce
bu insanlarin atalari acaba evren darbesinde ne yaptilar? ona %93 oy veren onlar degil miydi? daha düne kadar darbeciler oraya sizarken bize darbeci diyenlerein aniden darbe karsiti kesilmesi manidar. darbeciler sonuc alsaydi bunlarin cogu yine postal yalayip darbeciyi cb yaparlardi. ne yapalim. bu millet maalesef güce tapan bir millet.
Hakkı 4 yıl önce
Allah akıl fikir versin.
Furkan 4 yıl önce
Ulkemizin yanındayız dayı sen ne diyon ?
19°
hafif yağmur