banner615

banner614

banner701

“DEĞERLER EĞİTİMİ”

banner619

Düzce Hamit Şerifoğlu Ortaokulu’nda “Değerler Eğitimi” kapsamında her ay düzenli olarak gerçekleştirilen etkinliğe bu ay konuşmacı olarak, tiyatro sanatçısı Nurullah Çelebi katıldı. ” Değerler Eğitimi “ kapsamında Hamit Şerifoğlu Ortaokulu tiyatro salonunda öğrenciler ile buluşan tiyatro ve sinema sanatçısı Nurullah Çelebi’ye öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Gündem 02.12.2019, 14:48 02.12.2019, 17:47
1041
banner682

Tiyatro ve sinema sanatçısı Nurullah Çelebi, Hamit Şerifoğlu Ortaokulu’nda öğrenciler ile “Değerler Eğitimi” kapmasında   bir araya geldi. Burada öğrenciler ile söyleşi yapan Çelebi şunları söyledi:  Gençlik kulübünde tiyatroya başladım. Bunu niye söylüyorum biliyor musunuz, bir okulun güzel olması için güzel öğrencilerin olması gerekir. İyi öğretmenlerin olması lazım, iyi idarecilerin olması lazım, demek ki bu idarecisiyle, öğretmeniyle, öğrencisiyle birde velisiyle. Sizlerin anneleriniz babalarınız bu etkinliklere destek vermeseler bu etkinlikler olmaz.”
 Nurullah Çelebi, Hamit Şerifoğlu Ortaokulu öğrencilerine, 3 Aralık dünya engelliler günü ile ilgili şunları söyledi: “Engel kafamız da, kolumuzda bacağımızda değil. Engel kalbimizde onun için, kafamızdaki engeli kaldırmalıyız. Engelsiz bir hayat engelsiz bir yaşam diliyorum.”
 

banner710
Yorumlar (6)
okullu 6 ay önce
Nurettin Bey'i Recep İvedik filmi için değil; sanatçı ve yardımsever kişiliği için davet ettik. Söyleşi de bu doğrultuda oldu.
ENGİN hoca 6 ay önce
Nurettin beye diyeceğim bir şey yok ancak oynadığı film itibariyle Recep ivedik ve değerler eğitimi çok manidar bir buluşma olmuş
Millet 6 ay önce
Hey yavrum be! Değerlerimizi Recep İvedik zihniyeti temsil mi ediyor! Yazık
Gitmek Lazım 6 ay önce
Ewet dostlar tiyatro pek faydalı gitmek görmek bilmek lazım.
Hangi değer 6 ay önce
Rol aldığı filimler baştan aşağı argo olan bir kişinin değerler eğitimi vermesi çelişki değil mi?
Resul İnan 6 ay önce
Oksimoron olmuş bu. Çocuklar tarafından '' değerler '' zıttı bir film olan Recep İvedik ile tanınan bir sanatçıyı değerler eğitimi için davet etmek
12°
parçalı bulutlu