banner615

banner614

banner701

DENETİMLER ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

banner619

Düzce Emniyet karadan olduğu gibi havadan da suça ve suçlulara geçit vermiyor, kural tanımazlara göz açtırmıyor. İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği’nin il genelinde yürüttüğü trafik ve asayiş denetimlerinde tespit edilen olumsuzluklara yerdeki ekipler anında müdahale ediyor.

Gündem 28.10.2019, 15:35 28.10.2019, 19:38
3904
banner682

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği denetimlerine aralıksız devam ediyor. Havadan yapılan denetimlerde, trafik ihlallerinin yanı sıra asayiş olayları da tespit edilerek, olumsuzlukların büyümeden önüne geçiliyor.
Özellikle vatandaşların sık sık şikayetlerine neden olan alkol alıp çevreyi rahatsız etme olaylarına karşı, havadan denetimlerde tespit edilen olumsuzluklar yerdeki yunus ve asayiş ekiplerine anlık bildirilerek müdahale edilmesi sağlanıyor.
Metek Toki Mahallesi’nde alkol aldıkları belirlenen şahısları İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği ekipleri, yunus ekiplerine bildirerek şahısların bölgeden uzaklaşmasını sağlamladı.
Düzce Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği’nin havadan denetimlerine aralıksız devam edeceği ve vatandaşlara huzur ortamının temin edileceği vurgulandı.

banner710
Yorumlar (4)
Ceza 8 ay önce
Yazacaksın kabahatler kanununa göre cezayı. Bak bidaha oluyo mu. Uzaklastirdin yarın yine oradalar
Alkole karşıyım 8 ay önce
Lakin bu meranın yakınında evler yok ?? Nasil ve ne yönden rahatsız olmuş anlamis degilim
Fahri Baba 8 ay önce
Yaa Arkadaş O zaman Alkollü içkiyi sıkı ise yasaklayın hadii oradan beee bu insanlar nerede Stres atacak Amk memleketi Arabistan'a İran'a çevirdiniz beee iki üç Arkadaş bir araya gelemeyecekmi şimdi yazıklar olsun
hamza 8 ay önce
cok dogru, heryer bar, bufe, icki satisiyla dolu peki bu insanlar napicam nerede icicek madem oyle yasakla demekki mustluman ulke degil yandan mustluman ulke
13°
kapalı