banner615

banner614

banner701

DERECİ AFYON'A ATANDI

banner619

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Afyonkarahisar'a atandı. Dereci'nin yerine ise Cumayeri Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İsa Yazıcı getirildi.

Gündem 16.10.2019, 18:24
4123
DERECİ AFYON'A ATANDI
banner682
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde görev değişimi... 2013 yılında Ardahan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürütürken Düzce'ye atanan Feyzullah Dereci'nin Afyonkarahisar'a ataması yapıldı.

Yaklaşık 6 yıldır Düzce'de görev yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, 2017 yılında da tayin haberleri ile gündeme gelmişti. O dönem Düzce'de göreve devam eden Dereci, bu kez kesin atamayla gidiyor. Artık Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak görev yapacak Dereci'nin yerine ise Cumayeri Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İsa Yazıcı getirildi.
banner710
Yorumlar (28)
Vatandaş 8 ay önce
Hayırlı uğurlu olur inşAllah, kendisi gayet mütevazi ve işini iyi bilen bir insandı, Allah yolunu açık etsin.
halk 8 ay önce
Atamalar liyakat usulüne göre devam ediyor, 11 yıldır Görevde Yükselme Sınavı açmayan Bakanlık kurumu tanımayan ,mevzuatını bilmeyen Müslüman din kardeşlerini atamasını yapıyor. Allah kalbinize göre versin.
Analizci 8 ay önce
Arkadaşlar müdür bey terfi etti , yerine yeni bir arkadaş geldi , adam çalıştı çabaladı gayret etti her alanda var olduklarını gördük , düzcede her alanda aktif olduklarını gördük , şimdi analiz zamanı acele etmeyelim hep beraber göreceğiz , adamın bir çakılı çıvisi yok diye saçma sapan yaklaşımlar sergileniyor , amatör spor haftasında açıklama yaptı her ilçede bir yatırımı var , bu arada yatırımı siyasıler yapar idarecile takip eder . Zamanla hep beraber göreceğiz , bakalım bu müdür müdürlük mü yapmış ne yapmış göreceğiz , acele etmeyin .
Sırat da görüşürüz 8 ay önce
Hakkımı helal etmiyorum ...bugün dünya yarın ahiret alacaklıyım kendisinden ...mevki ve makamını kullanarak zarar ettirdiği bir çok insandan biriyim...iyi bir Müslümansa o Allah (c.c) kendi arasında ...ama önemli olan hakkaniyet li olup olmadığıdır.... bireysel olarak münasebet li olduğu insanlar tabiki iyidir diyecek...önemli olan onla çalışan ; ona iş yapan; altında olan insanların iyi demesi...sırat da görüşmek üzere feyzullah bey...
Gariban 8 ay önce
Eden bulur çok şükür , yolu açık olsun
E.E 8 ay önce
Çok bile kaldın...
motorcu 8 ay önce
Feyzullah beyi şahsen tanımam ama gördüğüm kadarıyla işini severek yapan çok aktif bir şahsiyettir kendileri. Yeni görev yerinde başarılar dilerim
Galip Soyalp 8 ay önce
Başkanımıza yeni görevindede başarılar dilerim.Özellikle ilimizde bilardo sporuna katkıları için şükranlarımı sunarım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
hafif yağmur