banner615

banner614

banner701

DİKKAT! DÜZCE BELEDİYESİ UYARDI

banner619

Düzce Belediye Başkanlığı, Başkan Dr. Faruk Özlü’nün adını kullanarak maddi yardım ve para talebinde bulunanlara karşı vatandaşların dikkatli olması gerektiğini belirten yazılı bir açıklama yaptı.

Gündem 29.01.2020, 11:53 30.01.2020, 10:37
1854
banner682

Düzce Belediye Başkanlığı, Başkan Dr. Faruk Özlü’nün adını kullanarak maddi yardım ve para talebinde bulunanlara karşı vatandaşların dikkatli olması gerektiğini belirten yazılı bir açıklama yaptı.

Düzce Belediye Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada çeşitli nedenlerle bazı kişilerin telefonla aranarak Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün adına para ve maddi yardım talep edildiğinin tespit edildiği vurgulandı.
 


Düzce Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklama şöyle: “Değerli vatandaşlarımızın son günlerde kurumumuz ve Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü adına aranarak para ve maddi yardım talebinde bulunduğu tarafımızca tespit edilmiştir. Özellikle deprem sonrası ilimizde başlattığımız kampanyayı da gerekçe göstererek bu şekilde, telefonla arayarak para talebinde bulunan dolandırıcıların tuzağına düşmemenizi önemle bildirmek isteriz. Bu konuda gerekli kurumlara şikayette bulunduğumuzu ve konunun ayrıntılı şekilde araştırıldığını, Düzce Belediyesi, Başkanımız Dr. Faruk Özlü ya da herhangi belediye personeli hiçbir gerekçe ile vatandaşları arayarak para ya da maddi yardım, bağış talebinde bulunmadığını ve bulunmayacağını belirtmek isteriz. Kıymetli vatandaşlarımızın bu gibi tuzaklara karşı dikkatli olmasını rica ederiz, saygılarımızla.”

Yorumlar (10)
CAN.D 8 ay önce
SAYIN BASKAN DÜZCE AKCAKOCA HENDEK SAKARYA BOLU ARASI NEDEN HALA ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜS YOLCULUGU CEVAP ? NEDEN MODERN KILIMALI HALK BELEDIYE OTÖBÜSLERIYLE YOLCULUK YAPILMAZ NEDEN ? NUSRETDIN MH SINDE ELETIRIK TELERI TIRAFO NEDEN YERIN ALTINA ALINMAZ BASKAN ? DÜZCEDE PIS KÖMÜR KOKUSU OLMAZ BÖYLE SEHIR COK KIRLI SENE OLMUS 2020 HALA KÖMÜR ODUN YAKIN
krizmi oda ne 8 ay önce
başkan özlü adına para isteyenlere itibar etmeyin parayı direk özlüye verin belediyenin borçlarını kapatsın
Halk 8 ay önce
Başkanın kendisine para vermem bir de onun adına para toplayama hiç vermem sen yat başkanım içimiz rahat
CAN.D 8 ay önce
SAYIN BASKAN BEN AVRUPADAN 6 HAFDALIGINA GELMISDIM DAYANAMADIM GERI GELDIM AVRUPAYA NEDENMI AKSAM OLUR NUSRETDIN MH LESI BERBART PIS KÖMÜR KOKUSU HER AKSAM YAKANLARDA YOL BOYUNCA TEK KATLI EVI OLANLAR NUSRETDIN MH SINDE YAZIKLAR OLSUN BÖYLE HAVAMI OLUR DUR DIYEN YOK PIS KÖMÜR YAKAN BERBART KOKAR SANKI EV YANIYO SANDIM YA KAPIYI CALDIM SORDUM NEDEN BU PIS KÖMÜRÜ YAKIYORSUN ADAM KEYFIMDEN DIYO ODUN VAR YAKMIYO BELEDIYE SAG OLSUN BEDAVA DAGITDI BENDE YAKIYORUM DEDI BELEDIYE ELIYLE PISLIK KOKU
Düzceli 8 ay önce
Sn.Başkan yanındakilere dikkat et adam itfaiye mesaisi almak için orada görünüyor binada çalışıyormuş araştırın.Hak hukuk adalet varsa filifot yapanlara taviz vermeyin lütfen.
azizye 8 ay önce
BU SALTANAT BÖYLE FAZLA SÜRMEZ SELFİLER CEKİLİYOR AMA VATANDAŞIN DURUMU VAHİM
vatandaş 8 ay önce
vergi dairesine arabayı verecem ceza ödemekten bıktım
DÜZCELİ 8 ay önce
Sn BAŞKAN BU HDS LERİ KALDIRTIN ARTIK CANIMIZA TAK ETTİ CEZA ÜSTÜNE CEZA GİDİŞAAT İYİ DEYİL
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı bulutlu