banner615

banner614

banner701

DİZ AMELİYATI SONRASI HAYATINI KAYBETMİŞTİ

banner619

Düzce Valiliği, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde dizinden geçirdiği ameliyat sonrası fenalaşarak yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybeden 46 yaşındaki Nursel Karakoç'un ölümüyle ilgili inceleme başlattı. Valilik, "Konunun safahatıyla ilgili olarak valiliğimizce gerekli incelemeler başlatılmış olup, süreç hassasiyetle takip edilmektedir." bilgilendirmesi yaptı.

Gündem 12.12.2019, 12:58 13.12.2019, 10:43
12147
banner682
Düzce Valiliği, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde geçirdiği operasyon sonrası fenalaşarak hayatını kaybeden 46 yaşındaki Nursel Karakoç hakkında yazılı bir bilgilendirmede bulundu.

Karakoç ailenin 'İhmal Var' diyerek, doktoru suçladığı, Başhekim Op. Dr. Hamid Özmen'in ise "Burada bir doktor hatası kesinlikle yok" dediği vakayla ilgili yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"46 yaşındaki Nursel Karakoç, isimli hasta, 10 Aralık 2019 Salı günü saat 08:33'de Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Ortopedi Polikliniği'ne sağ dizde ağrı şikâyeti ile başvurmuştur. Hasta, dizinde gelişen enfeksiyon (Septik Artirit) nedeniyle 10 Aralık 2019 Salı günü saat 15:30'da ameliyata alınmış, ameliyat sonrasında da servise alınmıştır. Burada yapılan takipleri sırasında nöbet gelişmiş olup, gerekli tüm müdahaleleri yapılan hasta 16:30'da yoğun bakım ünitesine alınmıştır.

Yoğun bakım ünitesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen çoklu organ yetmezliği gelişen hasta, 11 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 20:15'de hayatını kaybetmiştir. Olay adli makamlara intikal etmiştir. Ayrıca, konunun safahatıyla ilgili olarak Valiliğimizce gerekli incelemeler başlatılmış olup, süreç hassasiyetle takip edilmektedir."
Yorumlar (24)
Kime guvenecegiz 10 ay önce
Pic ettiler milleti doktora gidemiyoruz kadin hastaliklarinda coluk cocuk bakiyor sira alamiyoruz neyymis 15 gun sonraya veremiyorlar bi care bulsunlar bu ne yaa 5 yil once adam gibi doktorlar vardi
Başhekime. 10 ay önce
dr bey.Temizlikçelerinn işe ihtiyaçları yok.homurdanarak iş yapmayı biz haketmiyoruz.Torpille gelip gelmediğine bakmaksızın çalışmayanın üslubu ters olanın biletini kes.Dışarda bir sürü adam var.
Başhekime 10 ay önce
temizlik nsıfır.Halk da pis.Ben babamı servisde yatırdım.adam 80 yalında sondası çıkmış.Gece 04.Yattığı yerden bi zahmet homurdana homurdana geldi.Lütfen çarşafı değiştirdi.Yoksa adam sabaha kadar sidik içinde yatacakdı.
VADE BU KADAR.. 10 ay önce
BİLİP BİLMEDEN HERKES DR.KESİLDİ BİR ANDA.o OLAY EVDEDE OLABİLİRDİ.VADE BİTTİ..
Misafir 10 ay önce
Selam,eşim ayağında çıkan Küçük bir yara'dan Atatürk devlet hastanesi cildiye bölümüne gitti,yav kardeşim oraya koyduğumuz hoca dedem yaşında yav yapmayin adam yaşlı genç doktorlarımız varnede hala o zata orada görev veriyorsunuz anlamidegi
Misafir 10 ay önce
Selam,eşim ayağında çıkan Küçük bir yara'dan Atatürk devlet hastanesi cildiye bölümüne gitti,yav kardeşim oraya koyduğumuz hoca dedem yaşında yav yapmayin adam yaşlı genç doktorlarımız varnede hala o zata orada görev veriyorsunuz anlamidegi
duzceli 10 ay önce
işimiz Allaha kalmis ya hayyu ya kayyu kasabada annemi beyin tümörü deyip ameliyata alcaklardi tabi istanbul en iyi doktora götürdük tatli sesin ameliyatina giren doktor sadece beyinde damar toplanmasi var dedi onlara kalsaydi coktaaan ???
Kimse 10 ay önce
Hata varsa ortaya çıkar
Hastanın kendisini kendinin ihmal ettiğini düşünüyorum gerekli durumlari belirtseydi buna göre önlemler arttırılabilirdi doktora geldiğinizde otobüse yetisicem ocakta yemeğim var demeyi bırakıp neyiniz olduğunu nelerin sizi rahatsız ettiğini anlatınız arkadaşlar bu hanımefendinin bunları soyledigini kastedmiyorum genel anlamda söylüyorum ozellikle yaşlılarımız hastanelerde güçlük çekiyor yalnız gelmemeliler yakınlarının başı sağolsun Allah rahmet eylesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
kapalı