banner615

banner614

banner701

DÜZCE BELEDİYESİ“ULAŞIMDA SIKINTI YAŞAMAYACAKLAR” DUYURUSU YAPMIŞTI

banner619

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün talimatı ile sokağa çıkma kısıtlamasında sağlık çalışanlarının mağdur olmaması için otobüslerin sağlık çalışanlarının hizmetinde olacağı bildirildi. Ancak 4 günlük sokağa çıkma yasağının başladığı bugün görev yaptıkları hastanelere gitmek için evlerinden çıkan sağlık çalışanlarından bazıları toplu ulaşım hizmetinden yararlanamadıkları için adeta ulaşım eziyeti yaşadı. Sağlıkçıların ulaşım sorunu yaşaması tepkileri de beraberinde getirdi.

Gündem 23.05.2020, 11:46
3470
DÜZCE BELEDİYESİ“ULAŞIMDA SIKINTI YAŞAMAYACAKLAR” DUYURUSU YAPMIŞTI
banner682

Düzce Belediyesi “Sokağa çıkma kısıtlamasında sağlık çalışanlarının mağdur olmaması için otobüsler sağlık çalışanlarının hizmetinde olacak.” duyurusu yaptı. Ancak yasağın başladığı ilk gün birçok sağlıkçı toplu ulaşım hizmeti alamadıkları için mağdur oldu.

Düzce Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasında sağlık çalışanlarının ev ve işyerlerine ulaşmalarında sorun yaşamamaları için bir takım önlemler aldığını 23 Mayıs 2020 Cumartesi gününden başlayarak, 24-25-26 Mayıs 2020 tarihlerinde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması süresince otobüsler sağlık çalışanlarının hizmetinde olacağını açıkladı.

Açıklamada Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün mesajına da yer verildi. Özlü mesajında "Koronavirüsle mücadele döneminin kahramanları olan sağlık çalışanlarımızın her zaman yanındayız, bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarına hayırlı bayramlar diliyorum.” ifadesini kullandı.

Ancak bu sabah haber merkezimizi arayan çok sayıda sağlık çalışanı şahsi araçları olmadığı için hastaneye toplu ulaşım hizmeti alarak gitmek zorunda olduklarını belirterek, sabah bu hizmeti alamadıkları için işe çok zor şartlarda gittiklerini söyledi. Çalışanlar öğle saatlerinde konuya ilişkin hastane önünde basın açıklaması yapacaklarını da ifade etti.

Yorumlar (7)
Benden 4 ay önce
Belediye başkanı yaptığı açıklama ıle yaptığı işler bir birini tutmuyor neden acaba ben anliyamiyorum
J.kmnd.Erkan Yılmaz 4 ay önce
Türk askerinin komandosunun nasıl işi zorsa canı pahasına yapıyorsa bu sağlıkçılarda yapacak kardeşim öyle mızmızlanmaya gerek yok.
Abbas 4 ay önce
Sahada denetim şart
Sağlıkçı 4 ay önce
Sadece şimdi mi konuralpte oturan sağlıkçılar 2 aydır otobüs yüzü göremiyor.Akşam 8den sonra insan son sefer olarak 10a 11e de bir sefer koyar ama yok yan gelip yatmak tatlı
Düzceli Mert Vatandaş ! 4 ay önce
Bu zamana kadar Düzce Belediyesi neyi doğru dürüst Koordine edip yapmış ki bunu yapsın ! Şaşırılmayacak bir durum. Her seferinde Faruk Özlü ya da Bakan Bey mi demeliyim bilemedim İyi bir yönetim sergileyemediğini Vatandaşın gözüne soka soka gösteriyor. Özlü'nün görevinde en iyi yaptığı Şey Boy Boy RESİM ÇEKTİRMEK. Başta Düzce olmak üzere partiye de 1 Yıllık aşkın görevinde eline yüzüne bulaştırdığın Başkanlık vazifende Ciddi zararlar veren Sayılı kişilerden biri oldu. Kurduğu Yönetim ve Ekip tam bir Fiyasko çıktı .. Daha Yolun başında bunları yapan ileride neler yapar Allah Kerim.
halk 4 ay önce
maaşı 7 bin tl olan ulaştırma müdürü uyuyor uyandırmayın.
Belediye ve Ulaştırma 4 ay önce
Ulaşımda köklü degişiklige gidilmeli şöför alımlarında ruhsal egitim adli sicil suç kaydı şöför alınmamalı her yıl bunlar denetlenmeli saygı öfke kont. Bakılmalı
18°
parçalı az bulutlu