banner615

banner614

banner701

DÜZCE'DE KRİZ MASASI KURULDU

banner619

Batı Karadeniz Bölgesi Afet Yönetim Müdürlüğü, Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye 2 araç ve 4 kişilik ekip gönderdi.Türk Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın, "Afet Acil Durum ve Kriz Masamızı kurduk. 12 arkadaşımız görev başında." dedi.

Gündem 25.01.2020, 10:53 26.01.2020, 11:22
1699
DÜZCE'DE KRİZ MASASI KURULDU
banner682

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Batı Karadeniz Bölgesi Afet Yönetim Müdürlüğünden, 1 öncü ve 1 ikram aracı olmak üzere 4 kişilik ekip deprem bölgesine doğru yola çıktı.

Müdürlükte ayrıca 12 kişilik Afet Acil Durum ve Kriz Masası kurularak, bölgedeki gelişmeler yakından takip edilmeye başlandı.

Türk Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın, yaptığı açıklamada, depremzedelere geçmiş olsun dileğinde bulundu.Üzücü haberi alır almaz Kızılay Düzce Şubesi ve Batı Karadeniz Bölge Afet Müdürlüğü olarak hızla görev başına geldiklerini belirten Aydın, şunları kaydetti:

"Afet Acil Durum ve Kriz Masamızı kurduk. 12 arkadaşımız görev başında, bölgeden gelen haberlerin değerlendirmelerini yaparak Ankara'dan gelecek talimatları bekliyor. Ankara'dan gelecek ilk talimat doğrultusunda da 4 arkadaşımız, 1 ilk yardım ve 1 ikram aracı yola çıktı. 4 arkadaşımız şu an yoldalar. Ankara'ya intikal etmek üzereler ve diğer bölgelerden gelen arkadaşlarla bölgeye geçecekler."

Aydın, "Gerek malzemelerimiz gerekse de stoklarımız hazır vaziyette bekliyoruz" dedi.

Yorumlar (8)
Neden SMS atın dendi 9 ay önce
Depremde ölen vatandaşlarımıza rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz. Rabbim hertürlü beladan korusun... 20 yıldır vatandaştan kesilen para ne oldu ki 10 TL. SMS atın deniyor?
Kızılay ne yapıyor... 9 ay önce
1999 depremi sonrası Oluşturulan Deprem fonu ne oldu? Vatandaşın her harcamasından kesilen paralar ne kadar ve hangi fonda? Boğazda 12 bin dolara ofis kiralamak ne oluyor?
Tarik81 9 ay önce
Size inanmıştım ta ki akçakocada takva vakfı kız kuran kursuna yaptığınız ihtiyaç sahibi olmayan kursiyerlere verdiğiniz hediyelerle yine öncü habere konu oluncaya kadar. Yazıklar olsun haram olsun siyasete alet oldunuz bir kaymakamın lafıyla.
YAVUZ 0881 9 ay önce
Her neyse
Ayla 9 ay önce
Devletin başı hırsız olunca kızılay hırsızın yuvası olmasından normal ne olabilirki
Eşref 9 ay önce
Yapılan yardımlarla yalılarda oturan kızılay idarecileri haram olsun
Vedat 9 ay önce
Kızılaya verilen tüm yardımlara dur diyelim artık arpalığın kuruma vaktidir
tatar 9 ay önce
neyi bekliyorsunuz
27°
hafif yağmur