banner615

banner614

banner701

DÜZCE'DE SALGIN ÖNLEMİ!

banner619

Türkiye'ye ulaşmasa bile adının anılması dahi tedirginlik uyandıran "Koronavirüs" kabusunun ardından ülke genelinde olduğu gibi Düzce'de de toplu kullanım alanlarında hijyen ve dezenfeksiyon sıklaştırıldı. Bu doğrultuda Düzce Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğü toplu ulaşım hizmetlerinde kullanılan araçların 15 gün arayla dezenfekte edildiğini açıkladı.

Gündem 09.03.2020, 13:35 10.03.2020, 12:16
2067
banner682

Bugünlerde Düzceli'nin kullandığı toplu ulaşım araçlarındaki rutin temizlik işlemleri koronavirüs salgını nedeniyle sıklaştırdı. Otobüsler, düzenli olarak temizleniyor, mikrop ve virüslere karşı dezenfekte ediliyor.

Düzce Belediyesi toplu ulaşım hizmetlerinin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde işlemesi amacıyla hijyen çalışmalarını artırdı.

Düzce Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğü toplu ulaşım hizmetlerinde kullanılan araçların bakımlarının yanı sıra temizlik ve dezenfekte çalışmalarını titizlikle yürütüyor. Salgın hastalıkların vatandaşlar üzerinde tedirginliğe yol açtığı son günlerde toplu ulaşım araçlarının temizliğine daha fazla önem veren ekipler, araçlara her ay yapılan dezenfektasyon çalışmalarını sıklaştırarak 15 günde bir sıklıkla yapmaya başladı. Ulaştırma Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada vatandaşların toplu ulaşım araçlarını kullanırken içlerinin rahat olması tavsiye edildi.

Yorumlar (6)
X 7 ay önce
Okullar maalesef çok pis.okulun kapısından girdiğiniz anda tuvalet kokusu yüzünüze çarpıyor.niye böyle denildiğinde personel yok.en az iki saatte yıkanması gereken tuvaletler sadece gün sonunda yıkanıyor. Kapı kolları musluklar çok dikkat edilmeli.Corona gelse bu pislikte zaten kendini öldürür.
MIGHTY 7 ay önce
Buna dezenfekte denmez.Bildigin kovayı,bezi alıp araç temizliği yapmışlar.Dezenfekte için kullanılan ilaçları ve dezenfekte için dezenfekteyi yapan kişinin giydiği koruyucu kıyafetlere bakın.Bu fotoda hangisini görüyorsunuz?
Soför 7 ay önce
Beçi arabaları hem devlet hastanesine hem araştırma hastanesine çalışıyor 4 senedir şoförüm bırak dezenfekte yi araba camı silmeye ler var
YOLCU 7 ay önce
15 GÜNDE BİR NORMAL ZAMANDA BİLE AZKEN KORONOVİRUS SÖZ KONUSU ŞUAN TÜM DÜNYADA NEDEN GÜNLÜK YAPILMIYOR ÇOK KOMİK 15 GÜN
Beledıye 7 ay önce
Şöförlerde seçici olun torpille alınan adli sicili suç dosyası kabarık şöförlere halkı emanet etmeyin
Kaan 7 ay önce
15 günde bir temizlenmesi "sıklaştırılmış" hali mi? Önceden hangi periyotlarda temizleniyordu??
29°
parçalı az bulutlu