banner615

banner614

banner701

DÜZCE'DE YAŞAYANLAR DİKKAT!

banner619

Türkiye'nin bu akşamdan itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisine girmesi beklenirken, Düzce'de yüksek kesimlerden sonra merkeze mevsimin ilk karının yarın düşeceği tahmin ediliyor.

Gündem 03.12.2019, 18:03 04.12.2019, 16:49
10890
banner682

Düzce Valiliği, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen son uyarıları paylaştı. Buna göre; yarın ülke genelinde görülecek yağışların Karadeniz’in iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olacağı öngörülüyor.

Kar yağışının Düzce'de perşembe günü etkisini kaybetmesi beklenirken, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, bölgede görülmesi muhtemel kuvvetli don ve buzlanmaya karşı dikkatli olunması uyarısı yapıldı.

Sıcaklıkların, Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havayla hissedilir derecede azalarak mevsim normallerinin altına düşeceği tahmin ediliyor.

Havanın bu akşam çok bulutlu ve yağmurlu olacağı tahmin edilen Düzce'de yarın karla karışık yağmurlu ve yer yer kar yağışlı geçmesi bekleniyor. 


Yorumlar (3)
hafif yağmurlu 9 ay önce
tahminlere göre kar yağışı yok sadece hafif yağmurlu sizi yerinizde olsam accuweather adlı siteye bakarak haber yapardım çünkü çok hassas tahmin yapıyorlar
Düzceli Vatandaş 9 ay önce
Her seferinde kar yağacak diye başlık atoyonuz sonra yer yer diyonuz
Amet 9 ay önce
O nasıl başlık? Sen nerenin kanalısın
21°
kapalı