banner615

banner614

banner701

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NDE YILBAŞI KONSERİ

banner619

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Türk Müziği Anasanat Dalı Müzik bölümü tarafından düzenlenen “2019 Yılına Veda” başlıklı Türk Sanat Müziği konseri, Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gündem 01.01.2020, 11:10 01.01.2020, 16:25
497
banner682

Programa; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Beijing Institue of Technology’den konuk öğretim üyesi Prof. Dr. Muhammad Shahbaz, Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. E. Yıldız Doyran, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevcan Öztemiz, davetli konuklar, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Haluk Yücel’in şefliğinde hazırlanan konserde koro ve solo eserler seslendirildi. Birbirinden değerli Türk Sanat Müziği eserlerini başarıyla seslendiren Düzce Üniversitesi öğrencileri, katılımcılar tarafından ilgi ve beğeniyle takip edildi.

Konuk öğretim üyesi Prof. Dr. Muhammad Shahbaz’ın ülkesi Pakistan’a ait iki eseri seslendirdiği konserde, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. E. Yıldız Doyran ile Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevcan Öztemiz de öğrencilerden oluşan koroya eşlik etti.
“2019 Yılına Veda” konseri, teşekkür belgelerinin takdimiyle sona erdi.Yorumlar (1)
Ayhan ş. 8 ay önce
Eğlenceli. Yiyin için eğlenin, hayat size güzel.
23°
kapalı