banner615

banner614

banner701

"DÜZCE'Yİ ÇİRKİN GÖSTEREN BEN MİYİM?"

banner619

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü arasındaki atışma video ve fotoğraflı eleştirilerle devam ederken, Tanal, bu kez Düzce şehir girişindeki kötü görüntüyü gündeme taşıdı. Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın eski sanayi çarşısı kentsel dönüşüm projesinin hala hayata geçmemesinden sorumlu tuttuğu Özlü için geçmişte sarf ettiği eleştirileri madde madde sıralayan Tanal, "İcratlarıma cevap veremeyen Faruk Özlü, konuyu saptırıyorsun. Kılavuz seçtiğin havuz medyasının çarpıtmalarıyla aklınca beni hedef almışsın. Partidaşların senin için “Beceriksiz” diyor. Düzce’ye hizmet edemiyorsun. Şikayet, ihbar yağıyor. Yakında talimatla gidersin." paylaşımında bulundu.

Gündem 08.01.2020, 22:48 09.01.2020, 14:21
7273
banner682

Öncü Haber de bugün uzun süredir ses seda çıkmayan eski sanayi dönüşümünü muhatapları olan sanayide kepenk açan esnaflara sormuş ancak eski sanayide belirsizlik nedeniyle yaşanan huzursuzluğa şahit olmuştu.

CHP'li Tanal Başkan Özlü'ye eski Vekil Korkmaz'ın şu ifadeleri ile yüklendi:
1- " Yorumsuz kamuoyunun bilgisine; Düzce girişinin sanayi çarşısı nedeniyle kötü bir görüntü sergilediğini belirten AK Partili Korkmaz, şehre yakışmayan bu manzaranın nedeni Düzceli eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından ortadan kaldırılmadığını sorguladı.
2-İbrahim Korkmaz, şunları kaydetti: “Bilim, Sanayi ve Teknoloji gibi bir bakanlık yapacaksınız. Siz bakansınız, sizin bakanlığınızı ilgilendiren bir konu var. Nedir? Düzce’den gelip geçen insanların gördüğü, Düzce’yi kötü gösteren çarşı var.
3-Önceki belediye başkanımız, oralara ağaç dikmişti de görünmesin diye. Böyle bir sanayi çarşımız var. Bu sanayi çarşısının tahsisi yapılmış hazineden. Melen’in yanına gitmesi için ve kentsel dönüşüm bakanlık kurulundan geçmiş.
4-Peki neden sanayi çarşının buradan kalkması için gerekli girişimler akamete uğradı ve yazı Sayın Düzce Valisi’nin önünde neden bekler? Benim kabahatim mi, ben mi böyle yaptım? Düzce’yi böyle iğrenç, çirkin gösteren kişi ben miyim?
 5-Düzce’nin içerisinden geçen insanlar bu çirkin görüntüyü görmemek için gaza basıyor. Git Bolu’nun içerisinden geç. Böyle bir Bolu görüyor musun? Pırıl pırıl Bolu’dan geçiyorsun. Neden beklediğini bilmiyorum. Onu Faruk Özlü’ye soracaksınız. Bakan oydu.
6-Siz sanayi çarşısını oradan kaldırabilseydiniz, inşaatlarını başlatabilseydiniz, Düzce’yi güzelleştirebilseydiniz, “Düzce” denilince insanların aklına güzel şeyler gelseydi, hurda değil de güzel binalar gelseydi. Düzce’nin imajı değişirdi.” Kamuoyunun Bilgisine...."

banner710
Yorumlar (35)
hangisi 7 ay önce
ya ne sanayisinden bahsediyorsunuz belediye bakanı belediyede bile durmuyor işçisi kan ağlıyor maaş alamıyor mazot u yok araçların mazot alamıyor duzce nin hali perişan ne sanayisi be
Ersoy 7 ay önce
Bayan bilirkişi adlı arkadaş depremden sonrasinsan buyana akp de belediye ve iktidar ve deprem sadece Düzce'de olmadi kafanizi kaldirin bir Düzce'den çıkın goreceksiniz diger deprem geciren sehirleri ve Duzcenin pasaklı halini
Duzce 7 ay önce
Duzce bir adım ileri gidemez bu yönetim ile.
Muş’ta çalışan Düzceli 7 ay önce
Yani önce adamın dediklerini bi okuyun tartışma cahil herif demekle olmaz fikri olan söyler olmayan susar. Düzcenin daha iyi olması için öncelikle herkes kendinden başlamalı. Akp Chp Mhp farketmez yater ki Düzce için çalışsınlar. Ama şu var ki her şeyin bir üslubu var...
Yerli 7 ay önce
Bu duzceliler adam olmaz he. Çocuğunu çocuğunu alip yaya olarak sanayiden geçte göreyim seni?
Duzceli 7 ay önce
Duzcenin gelismesi icin hizli tren gelmeli
Lela 7 ay önce
gerçekten Düzce için hicbirsey yapılmadı halen daha konuşuyorlar
MetinŞahin 7 ay önce
Yav neyin muhabbetindesiniz hiç bir şey istemiyoruz sadece nisan ayında Lavra ilacı ile dere kenarları şu kanalı civarlarını ilaçlayıp Düzce yi sinek den kurtarsın başka da bir beklentimiz yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık