banner615

banner614

banner701

DÜZCE'Yİ İNLETTİLER!

banner619

Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından yapılan darbe girişimine tepki göstermek ve şehitleri anmak amacıyla 200 tır aracıyla şehir merkezinde konvoy düzenlendi.

Gündem 16.07.2016, 17:50 18.07.2016, 22:47
8265
DÜZCE'Yİ İNLETTİLER!
banner682

Darbe girişimine tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de kayıtsız kalınmadı. Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından darbe girişimine tepki göstermek ve şehitleri anmak amacıyla konvoy düzenledi. 200 tırın başlattığı konvoya otomobil, kamyon, minibüs, kamyonetlerinde dahil olmasıyla yüzlerce araçlık konvoy oluştu. Korna ve sirenlerle tepki turu atan tırlara vatandaşlar da sokaklarda ve evlerinin balkonlarından el sallayarak destek verdi. Kooperatifin Akınlar Mahallesinde bulunan noktasından tırlarla başlayan konvoya otomobillerde eşlik etti. D-100 Karayolu Soğancı kavşağından şehir merkezine Eski Bolu Caddesinden giriş yapan tır konvoyu klaksonlar eşliğinde ilerlerken yeri göğü inletti.

İstanbul Caddesi üzerinde seyreden konvoya vatandaşlar destek verdi. Ellerindeki bayraklarla konvoyu izleyen vatandaşlar cep telefonlarıyla tepki konvoyunu kaydetti.


Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz, yaptığı açıklamada; “Darbe girişimine ve terör olaylarına tepkimizi dile getirmek, birlik ve beraberliğimizi göstermek ve bu beraberliği kimsenin bozamayacağını göstermek için konvoyu gerçekleştirdik." dedi.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (17)
cüneyt 4 yıl önce
artık millet başka seyler peşinde reklam peşinde arabasına reklam yapan eksoz takan korna takan kendını sokaklara atıyor hele motorsiklet suruculerı orada gercekten duracaksak ayakta tek yurek olalım arabayla korna calarak eksoz patlatarak olmaz
Şehirli 4 yıl önce
Olay bu değil arkadaslar ..
Damperlilerle , tırlarla havalı kornalarla değil..
Alın elinize bayrakları.. Sokağa inin.. Sesiniz çıktığı kadar bağırın.. EyvAllah.
Ama korna değil olay. Rezilliktir bu.
O koca koca tankları , sizin araçlarınız kamyonlarınız değil..
Karşısına dikilen insanlar durdurdu.
Lütfen kamyonlarınızı park edin ve bayraklara donanıp sokakları öyle doldurun.
Sehirli 4 yıl önce
Olay bu değil arkadaslar ..
Damperlilerle , tırlarla havalı kornalarla değil..
Alın elinize bayrakları.. Sokağa inin.. Sesiniz çıktığı kadar bağırın.. EyvAllah.
Ama korna değil olay. Rezilliktir bu.
O koca koca tankları , sizin araçlarınız kamyonlarınız değil..
Karşısına dikilen insanlar durdurdu.
Lütfen kamyonlarınızı park edin ve bayraklara donanıp sokakları öyle doldurun.
Fatıma 4 yıl önce
Senaryo diyenmi ararsın, sesten rahatsız olanmı ararsın.. Yazıklar olsun onlara yazıklar olsun! Bunu diyenler 15 temmuz gecesi marketten makarna alanlardır muhtemelen! Vatan elden gidecekti dostlar! Artık uyanın! Yedi düvel sarmış etrafımızı, uğraşmayalım birbirimizle! Tabi bizdensen..
Elegant 4 yıl önce
Valla suanda sen goren herkezdeb kufur yiyon arkadas korna sesiyle kurtulmadi bu ulke ancak ordaki ince ayrintiyii goremicek kadar acizsin demekki orda kenetlenme var milliyet ruhu var birlik var sen simdi susta millet konussun yada gel bi bayrakta sen alda dalgalandir kuvvetimiz turklugumuz gorunsun saygilar
vatandaşrıza 4 yıl önce
gürültü kirliliğinden korna sesinden rahatsız olan vatandaşa biri fetocusun demiş. hemen ön yargınız hazır. tabi ki darbeyi desteklemiyoruz.demokrasi ve özgürlük esastır. bunun aksini kim düşünebilir ki?. yalnız orada kuru kalabalığa çıkmak biat etmekle olmuyor bu işler. Hakkını meydanlarda aramak isteyen işçi, memur, çiftçi vs. coplandığını, tomalarla su sıkıldığını, biber gazı sıkıldığını hatta orantısız güç kullanılıp öldürülen yurdum insanları ne çabuk unutuldu. demokrasi, Atatürk ve cumhuriyet kavramı şimdi mi aklınıza geldi..insanlar dini dili ırkı ne olursa olsun biat etmedikçe kardeş olamaz değil mi???
Duzceli ankr 4 yıl önce
Pardon da korna sesindenmi rahatsiz oluyosunuz cikinda disariya birlik olma zamani onca insanlar gitti canlarinin uvruna sehit dustuler onlar olmasaydi evinde mi acaba yoksa baska yerdemi olurdunuz boylede sacma yorumlar yapmayin
ONR GRUBU VE ŞAHSIM ADINA 4 yıl önce
Haberin yorumlarını okudum korna sesleri yüzünden evlerinde rahatsız olan vatandaşlarımız varmış şimdi onlara sesleniyorum dışarda silah sesleri top sesi bomba ve roket sesleri duymak darbeye izin vermek ülkenin birliğini beraberliğini huzurunu bütünlüğünü bozmak o evin içinde cam bile açamamak sokağa çıkamamak çok dahamı güzel olurdu biz bir bütünüz biz türkiyeyiz biz koca bir millet ve büyük bir devletiz KARŞILARINDAYIZ KİMSE BİZİM VATANIMIZI TOPRAĞIMIZI HUZURUMUZU BOZAMAZ MÜSADE ETMEYİZ BU YÜZDENDİR KORNA SESLERİMİZ BU YÜZDENDİR SOKAKLARDAYIZ BU YÜZDENDİR GECE GÜNDÜZ UYKU UYUMUYORUZ bundan ne şekilde olursa olsun rahatsız olan bu ülkeden başka yaşayacak barınacak yeri varsa derhal rahatsız olmayacağı ses duymayacağı yerlere gitsin. Biz bu belayı başımızdan defedene kadar meydanlardayız sokaklardayız gece gündüz heryerdeyiz bu böyle biline.
ONR GRUBU ŞENOL MERTTÜRK
enes 4 yıl önce
sevgili kardeşim tabikide darbe olmasın hiç ama hiç istemem, fakat darbe senin kornalarınla durmaz, ayrıca cumhurbaşkanımız vatandaşları meydanlara davet etti dik durmaya kıyam da durmaya davet etti kornalarla türkülerle milleti sabaha kadar inletin demedi bu durumu sn cumhurbaşkanımız duysa oda üzülür, lütfen yapmayın bunu hadi biz yetişkinler idare ederiz sesleri de ya korkudan uykusundan sıçrayarak uyanan ve anasına sarılarak titreyen 1,5 yaşındaki bebeklerin ne günahı var. onların haklarına girmeyin elbette tepkimizi gösterelim ama gösterirken de hastaları yaşlıları çocukları düşünelim, ayrıca bu memleketen şehit cenazesi kaktı ve cenazeden 6 saat sonra aynı caddeden düzceliler düğüne bayrama gider gibi geçti bu mudur şehide saygı. lütfen sizleri ince düşünmeye davet ediyorum tepkinizi herşekilde gösterin ama çocukları yaşlıları da düşünün onlarında günahına girmeyin bunu reisicumhurumuz da istemez
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık