banner615

banner614

banner701

DÜZCE’DE BU SORUN BİTMİYOR!

banner619

Düzce Merkeze bağlı Karahacımusa Mahallesi sakinleri, Düzce Belediyesi’nin çöpleri düzenli toplamamasından şikayet etti. Sorunun çözülmesini isteyen vatandaşlar Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı’na gönderdikleri fotoğraflarla sağlıklarını da olumsuz etkileyen bu manzaraya son verilmesini istedi.

Gündem 04.11.2019, 14:17 04.11.2019, 17:22
1437
banner682

Düzce’de konteynerlerden taşan evsel atıklar yüzünden şikayetler bitmiyor. Düzce Belediyesi’nin çöplerini gecikmeli topladığı Karahacımusa Mahallesi’nden tepki sesleri yükseldi. Konteyner etrafında oluşan çöp birikintilerinden şikayet eden vatandaşlar, mahallede oluşan bu koku ve görüntü kirliliğinin sağlığı da tehdit ettiğini belirtti.
Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı’mıza (0542 767 18 81) gelen şikayette Karahacımusa Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlar, Düzce Belediyesi’nin çöplerini düzenli toplamaması yüzünden evsel atıklarını birikip taştığını belirtti.


Mahalle sakinleri Düzce Belediyesi’nden hizmet beklediklerini ve biriken çöplerin bir an önce toplanması gerektiğini belirtti.

banner710
Yorumlar (8)
Şule 7 ay önce
Sağdece durum orada öyle değil duzcenin belli yerlerinde sorun aynı geç alınıyor tabiki köpekler kediler dagiticak birsürü sokak hayvani var insanlar karınlarını doğururken veya sahipli evciller yokken sokak hayvanları acmi kalıcak..
Aa 7 ay önce
"Cehape pisliktiiirrr, cehape çöplüktüüürrrr" alkışlayanları şöyle alalım.
Aa 7 ay önce
ibbye laf edenler
düzce 7 ay önce
temizlik görevlileri, sadece konteyneri boşaltıp gidiyorlar. etrafındaki çöplere hiç bakmıyorlar bile.
Vadandaş 7 ay önce
Boluda abant yedigöller gölcük ziyaretci akınına ugruyor bizede gelsınler cöp göllerını görmeye
Senai 7 ay önce
31 martta dusunecektiniz
Düzceli 7 ay önce
Belediyenin hangi sorunu çözüme kavuştuki her geçen gün sorunlar büyüyor.
belediyeci. 7 ay önce
o konteynerin kapağını kapatsa vatandaş köpekler onu öyle dağıtmaz.senelerdir vatandaşa bunu bir türlü anlatamadık.çöp atmaya çocukları gönderiyor çoğu halkımız çocuklarında gücü yetmiyor kapatmaya.sonuç resimdeki gibi.
13°
kapalı