banner615

banner614

banner701

DÜZCELİ GENERAL DE ALIKONULMUŞ!

banner619

Düzceli Tuğgeneral Atilla Gökesaoğlu’nun da Orgeneral Hulusi Akar'la birlikte Genelkurmay Karargahı'nda darbe girişiminde bulunanlar tarafından alıkonulduğu ortaya çıktı.

Gündem 17.07.2016, 16:42 18.07.2016, 22:44
11835
DÜZCELİ GENERAL DE ALIKONULMUŞ!
banner682

 Darbe girişimi sırasında Genelkurmay Karargahı'nda yaşananların detayları ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın komuta katındaki özel kalem ve özel sekreterlik personelinin de aralarında bulunduğu komutanlara yakın olan bazı isimler de darbe girişimine destek verdiği iddia edildi. Başına silah dayanan ve boğazı kemerle sıkılan Akar'a "Bildiyi imzalarsanız hayati tehlikeniz olmaz" denildi.

Düzceli Gökesaoğlu da kaçırılmış

Darbecilere karşı koyan Akar, yanındaki komutanlarla birlikte helikopterle Akıncı Üssü'ne getirildi. Akar’la birlikte kaçırılan generallerden birinin de Genel Kurmay'da istihbarat Daire Başkanı olarak görev yapan Düzceli Tuğgeneral Atilla Gökesaoğlu olduğu öğrenildi.  Akar’la birlikte alıkonulmak istenen Gökesaoğlu’nun,  çıkan arbede de darp edildiği bilgisi edinildi.

Polis, MİT ve darbe karşıtı askerlerin mücadelesiyle darbe girişimi önlenmeye başladığı sıralarda yapılan operasyonda Düzceli Tuğgeneral Atilla Gökesaoğlu’nun Akar’la birlikte kurtarıldığı öğrenildi. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Gökesaoğlu’na Öncü Medya Grubu olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (4)
Konik 4 yıl önce
Düzceli generalimizin hain çıkmaması gerçekten sevindirici
Ahmet Alegöz 4 yıl önce
Bu güne kadar tanıdığım hiç bir Düzce'li kelek çıkmadı. Hain de çıkmaz inşAllah. İzmir'den sevgiler, saygılar...
hasan sahın duzce yılca ı 4 yıl önce
bu vatanı bölmeye calısan ve bu mılletı ve turk bayra vını ayaklar altına almaya calısanlara seslenıyorum ve sayın cumhurbaşkanımdan bu devletın ve mılletın ıcınde gezen bu hayınlerın tumune idam cezası vererek turk adaletının olduvu bır ulke olduvunu göstermesını ıstıyorum Allaha bır can borcum var onuda bu vatan ıcın seve seve verırım Allah sıze uzun ömur versın sayın cumhur baskanımız ölde ölelım bu can turk mılletıne kurban olsun hayınlerın cezasıda ölum olsunkı bu vatanınn ne ekmevını nede suyunu ıçmesın o hayınler
Geçmiş olsun 4 yıl önce
Fetönün değil, Türk Milletinin generali olduğu için rehin alınmıştır. Allah vatansever askerimizi polisimizi korusun. Kendisine geçmiş olsun.
20°
açık