banner615

banner614

banner701

DÜZCELİLER İSTANBUL'DA BULUŞTU

İstanbul Avrupa Yakası Düzceliler Derneği tarafından düzenlenen iftar programı iki şehirdeki hemşehrileri İstanbul'da buluşturdu. İftarın Cumhur İttifakı'nı da bir araya getirmesi dikkat çekti.

Gündem 20.05.2019, 11:30 21.05.2019, 15:04
2088
banner682
2016 yılında kurulan İstanbul Avrupa Yakası Düzceliler Derneği'nin düzenlediği iftar programı İstanbul Florya'da bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

Önemli isimleri buluşturan iftar...

İftara, Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ile Ümit Yılmaz, Düzceli Vali Dursun Ali Şahin, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, çok sayıda bürokrat, siyasetçi, iş insanı, sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve İstanbul'da yaşayan Düzceliler katıldı.Dernek Başkanı Kaval konuklarıyla yakından ilgilendi

Cumhur İttifakı'nı ve Düzceliler'i İstanbul'da buluşturan iftarda hem hasret giderildi hem de bol bol sohbet edildi. İstanbul Avrupa Yakası Düzceliler Derneği Başkanı Abdülkerim Kaval, Düzce'den gelen konukları ile yakından ilgilenerek, katılımlarından dolayı teşekkür etti. İstanbul iftarında bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Düzceliler de dernek yönetimini başarılı çalışmaları dolayısıyla kutladı.En aktif Düzceliler Derneği

Henüz yeni kurulan bir dernek olmasına karşılık İstanbul Düzceliler Derneği yaptıkları faaliyetlerle sık sık adından söz ettiriyor. Düzce'nin İstanbul'da daha yakından tanınması için etkinlikler düzenleyen, İstanbul'daki sanayici ve iş adamları ile sıkı diyalog kurarak Düzce'ye yatırımcı gelmesi için girişimlerde bulunan ve en önemlisi iki şehir arasında her alanda köprü vazifesi gören Abdülkerim Kaval başkanlığındaki dernek yönetimi, memleketlerinin daha iyi noktalara gelmesi adına durdurak bilmeden çalışmayı dün olduğu gibi bugün ve yarın da sürdüreceklerini her fırsatta vurguluyor."Hemşehrilerimizin her zaman hizmetindeyiz"

İftar programındaki konuşmasında, dernek olarak üyelerinin ve hemşehrilerinin her zaman hizmetinde olduklarını belirten Dernek Başkanı Kaval, bu tür programların İstanbul'daki ve Düzce'deki Düzceliler'i bir araya getirerek tanışıp, kaynaşmasına vesile olduğunun altını çizdi.

Ezanın okunması ile oruçlarını açan konuklar, sohbet eşliğinde yenilen yemeğin ardından seneye tekrar aynı organizasyonda buluşmak ümidiyle vedalaştı

Haber: C.ÜSTÜNER

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner710
Yorumlar (7)
adam 1 yıl önce
burda memurse sattı sizi ordada satmasınnn akp...mustafa başkan sen biliyon senide sattılar bunlarrrrr
Adsız 1 yıl önce
Türkseven şirketler grubu olmasa haber bile olmazdı malum patron var karede....medya satın aldı her gittiği her yaptığı olay...
asker61 1 yıl önce
SAYIN İMAMOĞLU SEÇİLENDEN SONRA İÇİNİZDEN BAZILARINI O İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞININ KAPILARINDA KARŞILAŞIRIZ VE BU SÖYLEDİĞİNİZ SÖZLERİ SİZE YUTTURURLAR.
A.Rıza Özçelik 1 yıl önce
Her zaman oynadığın gibi yine yanlış ata oynuyorsun
Att 1 yıl önce
23 Haziran,ın provası yapıldı ne demek oluyor ?
vatansever 1 yıl önce
İstanbuldaki düzceliler akıllıdırlar.Geçim sıkıntısını bilirler.Onun için projesi olan imamoğluna oy verecekler.Siz boşuna yoruluyorsunuz.Sizlerden bir cacık olmaz.İmamoğlu suyu indirdi.ulaşımı indirdi.ekmeği indirdi.siz ne yaptınız..
akif 1 yıl önce
seçim öncesi ve sonrası aktif olur başkada iş yapmaz dernek
31°
açık