banner615

banner614

banner701

DÜZCE’NİN LEZZETLERİ TANITILDI

banner619

2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'nde AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile bir araya geldi. Vekil Keşir, Erdoğan’a Düzce’nin Lezzetleri adlı kitabı takdim etti.

Gündem 20.09.2019, 12:47 20.09.2019, 14:49
2384
banner682

Her yöreden çeşit çeşit lezzetler, el emeği göz nuru ürünlerin sergilendiği Ankara’da düzenlenen 2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan’ın da katılımıyla yapıldı.
Türkiye'nin dört bir yanından gelen tescillenmiş ürünler 3 gün boyunca meraklılarıyla bulaşacak.AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de zirveye katılan isimlerden oldu.Emine Erdoğan ile bir araya gelen Keşir, Düzce’nin lezzetlerinin tanıtıldığı Düzce Lezzetleri yemek kitabının Erdoğan’a hediye etti. Hediye takdiminin ardından Keşir, Emine Erdoğan’a Düzce yöresinin ürünleri hakkında bilgiler verdi.

Haber: H. DURNA

banner710
Yorumlar (6)
Düzceli 9 ay önce
düzce yöresinin eksiklikleri hakkında bilgi verseymiş belki akşam evde kocasına anlatırdı :)
Kemal kaya 9 ay önce
Sayın kesir düzce hızlı tren istiyor
bu ne şimdi 9 ay önce
bunun nesi bi araya gelmiş yüz yüze bile bakmıyorlar yanından geçerken çekilen bir foto bizim vekillerimizin hiç bir yerde hiç bir geçerliliği yok maalesef
Dizceli 9 ay önce
Şu ayse keşir duzceye hic bir katkisi ve faydasi olmayan birisidir vekil demiyorum cunku vekillik vasfı yoktur Allah nasil biliyprsa oyle yapsin
Ali 9 ay önce
Hikayeden seminerler yemekler konferanslar gözden düşmemek gündem oluşturmak için.Açız aaaç.Suriyeliler kadar değerimiz yok devlet onlara baksın.Biz vergi ödeyelim köle gibi.Asgari ücretle sen geçin.Sn Erdoğan.
CAN 9 ay önce
Sanki Çok ÖNEMLİ BİR HABER EKONOMİDE ZAMLAR GERİMİ ALINDI DOLAR YURO,MU DÜŞTÜ İŞSİZLİK, TEK HANELİ RAKAMLARA,MI GERİLEDİ ÇALIŞANLARA YÜZDE YÜZ ZAMMI VERİLDİ. BANA GÖRE TAMAMEN BOŞ VE GEREKSİZ HABER.
13°
kapalı