banner615

banner614

banner701

ERBAKAN DÜZCE'DE

banner619

Merhum başbakanlardan profesör Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan Düzce’de kurulan Erbakan vakfının açılışını yaptı.

Gündem 29.11.2014, 16:18
206
ERBAKAN DÜZCE'DE
banner682

Erbakan Düzce Vakfı'nın açılışını yapmak üzere Düzce’ye gelen Fatih Erbakan, İstanbul Caddesi üzerinde bulunan şubesini dualar eşliğinde açtı. Açılışa çok sayıda davetli katılırken Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz Düzce Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İlhan Alemdarda hazır bulundu. Açılış öncesinde kısa bir konuşma yapan Fatih Erbakan babasının hakkın hâkim olması için bir ömür mücadele ettiğini bu vakfın sayesinde onun fikirleri ile ideallerinin ideallerini ifade ederek Düzce’de böle bir hayırlı hizmet için bulunduğundan dolayı gurur duyduğunu ifade etti.

Açılış sonrası kısa bir konuşma yapan Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz şöyle konuştu; "böylesine güzel bir vakfın, hedefi belli olan rahmetli hocamızın ideallerini inşallah kıyamete kadar sürdürecek ve insanlığa hizmet noktasında bu idealleri herkese aşılayacak olan vakfın Düzce’de kurulmasından dolayı mutluluk duyuyorum" Fotoğraf çekimi ile son bulan açılışın ardından Fatih Erbakan vakıf binasından ayrıldı.

Haber; İ. KELEŞ

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu