banner615

banner614

banner701

EREĞLİ’DE 13 KİŞİDE KORONA ŞÜPHESİ

banner619

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarına İran’dan tır ile malzeme getirdiği iddia edilen ve Koronavirüs virüsü şüphesi ile 5 kişi gözlem altına alındı. Diğer yandan yapılan araştırmada 8 kişinin daha gözlem altına alındığını ve sayının 13'e çıktığı öğrenildi.

Gündem 26.02.2020, 17:41 26.02.2020, 17:42
25765
EREĞLİ’DE 13 KİŞİDE KORONA ŞÜPHESİ
banner682

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’na İran’dan malzeme getirdiği öğrenilen 5 kişi gözetim altına alındı. İran’dan malzeme getiren ve yüksek ateşten dolayı Koronavirüs şüphesi uyandıran 1 İranlı sürücü 112 ekipleri tarafından gözetim altına alındı.

Konuyla ilgili olarak telefonla ulaşılan Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, yüksek ateş şüphesi olmasında kaynaklı olarak İran’dan malzeme getiren 5 kişi tedbir amaçlı gözetim altına alındı. Şu anda Virüs var diyemeyiz. Her ateşi olanda da Koranavirüs virüsü olacak diye bir kaide yok. Bu nedenle 5 kişi gözetim altına alınarak Ereğli Devlet hastanesine gönderilecek” dedi.

Cumartesi pazarında bulunan ve İran’dan gelen TIR’lar da polis nezaretinde inceleme yapıldı. Ereğli Devlet hastanesinde yapılacak olan tetkiklerin ardından olayın netlik kazanacağı öğrenildi. Diğer yandan yapılan araştırmada 8 kişinin daha gözlem altına alındığını ve sayının 13'e çıktığı öğrenildi.

KAYNAK: Ereğli Demokrat Medya

Yorumlar (10)
Leyla Demir 7 ay önce
Saklasinlar bakalim sehifleride saklamak istedilef ama plmadi .neyin pesindeler. Suriyelileri slicsk tabi onlar can kurtaracak tek umitleri onlar.y
Gül 7 ay önce
Müşahede altına alınanlarda korona virüsü tespit adilmedi, sözüne inanmıyoruz, gerçekleri Yüce Rabbim bilir.
eğitimci. 7 ay önce
bize birşey olmaz.Reis mitingde bağırıyor.Belediyelerin işciye ödeyecek parası yok.imamoğluyla yavaşmı ödeyecek.Ekonominin başında ben ve 14 bakanım var.Hurra alkış kıyamet.
Memmet 7 ay önce
13ünde de virüs var diye söylenti dolanıyor ereğliden gelen kişiler tarafından. inşAllah asılsızdır..
lord 7 ay önce
kedidir o
Düzceli Vatandaş 7 ay önce
Düzce Atatürk Devlet hastanesinde havalandırma yetersiz. Öksüren hasta hiç bitmiyor. Ateşi olan yabancılar hastaneye alınmasın.
Tolga 7 ay önce
Sokmayın kardeşim tüm girişleri kapatın neden hala herkes rahat giriş yapıyor ondan sonra diceksiniz her zamanki klişe söz ,hata yaptık...
Ata 7 ay önce
Hayırlı işler o zaman!!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı bulutlu