banner615

banner614

banner701

EŞİYLE TARTIŞAN ADAMA VATANDAŞLARDAN SERT TEPKİ

Komşu il Bolu’da, cadde üzerinde eşi ve baldızıyla tartışan genç adam, çevredeki vatandaşlar tarafından kadının darp edildiği iddiasıyla linç girişimine uğradı.

Gündem 12.06.2020, 13:48
8896
EŞİYLE TARTIŞAN ADAMA VATANDAŞLARDAN SERT TEPKİ
banner682

Bolu'da, cadde üzerinde eşi ve baldızıyla tartışan genç adam, çevredeki vatandaşlar tarafından kadının darp edildiği iddiasıyla linç girişimine uğradı.


Edinilen bilgiye göre, İzzet Baysal caddesi üzerinde yürüyen ve isimleri öğrenilemeyen çift ile baldız arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Çıkan tartışma üzerine genç adam baldızından ayrılarak eşini eve götürmek istedi. Çiftin evlerine gittiği sırada yanlarına giden ve kardeşinin eve gitmemesinde ısrar eden baldız ile eniştesi arasındaki tartışma büyüdü.


Çıkan tartışmayı gören yaklaşık 15 kişilik bir grup vatandaş, kadınları darp ettiğini düşündükleri genç adamı yere yatırarak linç etmek istedi. Bu sırada eşinin yanına gelen kadın ve diğer vatandaşlar genç adamı kalabalık grubun arasından kurtardı.


 

Baldız sinir krizi geçirdi

Yaşananların ardından çiftin evlerine gittikleri sırada olay yerinde bulunan baldız sinir krizi geçirerek ağladı. Kadının, çevredeki vatandaşlardan yardım istemesi üzerine olay yerine polis ekipleri geldi.


Ekipler, çifti ve baldızı ifadelerini almak üzere emniyet müdürlüğüne götürdü. Karı kocanın birbirlerinden şikayetçi olmadıkları öğrenildi.

banner710
Yorumlar (6)
H. Aydınlı 3 hafta önce
Linç ney yahu.. En kötü ihtimal ayırırsın polis çağırırsan.. Şimdi bir sorum var linç edenlere ~ şu an bir aileyi kirasını ödeyemediği için ev sahibi evin erkeğine dayak atsa ne yaparlardı çok merak ediyorum. Cevap. (A) hiç karışmazlar görmezden gelirlerdi. (b) kadın dul olsaydı o linç yapanlar kadının kirasını öderlerdi~tabiki karşılığunı bekler ler. (c) ev sahibini döverlerdi.
Aynali 3 hafta önce
Artik bu is cigirindan cikti ulan ipneler size ne her seye salca oluyonuz adam karisina soz soyleyemez kizina laf edemez ne yapjcakziniz adami doverek kadini alip evinemi goturecen adam o anda cekip 2 3 tanesi vursa ne olucakti hadi anlatin sizeneeeee
Duzceli 3 hafta önce
Kadın kocasının peşinden gittiği sürece milet kendini boşuna yoruyor.kocasına bişey olsa herkesden şikayetçi olur.
düzceli 3 hafta önce
al işte geldiğimiz hal belki adam haklı bizde herkez karaman herkez delikanlılı yakın da eklenicek erkek olmıcak şiddetin her türlüsüne karşıyız evt ama bu tür olayda dikkat etmek lazım
Resul İnan 3 hafta önce
ayda 15 kadının öldüğü ülkede hassasiyet ok de nereye kanalize olacağı problemli sonuçta bu toplumda Çinli diye Uygur Türkü dövüldü.
........ 3 hafta önce
15 kişilik grup size ne karı koca arası daki sorundan bilip bilmeden adama saldırıyonuz
21°
açık