banner615

banner614

banner701

FUAR ALANI HAYALİ ADIM ADIM GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası meclisi, yılın son toplantısını, Meclis Başkanı Ahmet Dertli’nin başkanlığında Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda uzun yıllardır hayal olan Düzce’ye bir fuar alanı kazandırılması noktasında araştırma yapmak amacıyla oluşturulan Düzce TSO Fuar Komisyonu, çalışmalarındaki son durumu meclis üyelerine aktardı.

Gündem 20.12.2019, 11:12 20.12.2019, 17:27
614
banner682
 
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Ahmet Dertli başkanlığındaki olağan meclis toplantısı öncesinde, yapılan genel kurul toplantısında İktisadi Kalkınma Vakfı Yürütme Kurulu’na seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin tebrik edilerek başarılar dilendi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Ahmet Dertli, yoğun gündem içerisinde toplantıya katılım sağlayan meclis üyelerine teşekkür etti. Toplantıda ilk olarak oda faaliyetleri gündeme alındı.


Oda faaliyetlerini meclis üyelerine aktaran Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, aralık ayı faaliyetleri hakkında “13 Aralık’ta Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Komisyonu, meclise sunulacak projelerle ilgili olarak değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. 14 Aralık’ta TOBB İstanbul’da gerçekleştirilen İktisadi Kalkınma Vakfı Genel Kurulu’nda yeniden Vakıf Başkanı olarak seçilen Kocaeli Sanayi Odası Başkanımız ve TOBB Başkan Yardımcımız Ayhan Zeytinoğlu ile TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşvikleriyle, İktisadi Kalkınma Vakfı Yürütme Kurulu’nda görev aldım. Dünya’da önemli bir yere sahip olan ve yönetiminde çok güçlü isimlerin yer aldığı Vakıf Yürütme Kurulu üyeliği sayesinde inşallah Düzce’nin sesini daha iyi duyurmaya çalışacağız.” ifadelerine yer verdi.
2020 yılı bütçesi, kasım ayı mizanları ve yönetim kurulu önergeleri toplantıya katılan meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.  Toplantının son bölümünde Düzce TSO Fuar Komisyonu’nun Düzce Fuar Alanı ve diğer çalışmalar hakkında geldiği aşama meclis üyelerine aktarıldı.
Yorumlar (3)
AHMET HAKAN 8 ay önce
hemen bilirkişeler gelmiş yazık oluyor düzcemize diyen şahıs aday olsaydın ozaman yazıkolmazdı niye mahrum bırakıyosun kendini düzceden senle ilk ona girerdik kesin bidahaki seçimde kesin aday ol tamammı
YAZIK OLUYOR DÜZCE MİZE 8 ay önce
Bu kimlerin eline kaldı. Siyaset derhal elini çekmeli, gerçek sanayici gerçek tüccarlar yönetmeli DÜZCE TSO yu telefoncu ve ne iş yaptıkları belli olmayan insanlarla bu işler yürümez. Kendi işin de başarılı olamayanlar yönetici olamazlar.
boşuna uğraşmasınlar 8 ay önce
Kalıcı konutlar akçakoca kaynaşlı bağlantı yoluna bi AVM yapılsın düzce bir çok marka yok millet komşu illere gidiyor. merkezdeki avm'yide kaldırsınlar yada dursun farketmez ama düzceninde yeni bir avm'si olsun hem ekonomi hem prestij
32°
açık