banner615

banner614

banner701

GELENEKSEL HALE GELECEK

banner619

Düzce’de uzun yıllardır faaliyet gösteren Kelebek Mobilya’nın emektar çalışanları tarafından düzenlenen gece, eski ve yeni personeli bir araya getirdi. Fabrika Müdürü Faruk Şahin, yaptığı konuşmada, birçok firmada işten ayrıldıktan sonra bağların koptuğuna dikkat çekerek, “Böyle bir organizasyon gerçekleştirip bu kadar insanı bir araya toplamak bir marka aidiyeti ve birbirlerine saygıdan gelir.” dedi.

Gündem 01.02.2020, 11:30 01.02.2020, 14:24
3262
GELENEKSEL HALE GELECEK
banner682

Düzce’nin köklü sanayi kuruluşlarından olan Kelebek Mobilya’dan emekli olan bir grup çalışan, ilkini geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği ‘Kelebek Ailesi Buluşması’nı bu yıl da tekrarladı. D-100 Karayolu Doğanlı Köyü mevkiindeki üretim tesislerinde yüzlerce Düzceli’yi istihdam eden fabrikanın emektarları, hem görüşemedikleri arkadaşlarıyla buluşmak hem de eski ve yeni çalışanları bir araya getirmek için yemekli bir organizasyon düzenledi.

Kalıcı Konutlar bağlantı yolu üzerindeki Tac Mahal Düğün ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen geceye, emekli personel, fabrika çalışanları ve aileleri ile yönetim kadrosu katıldı. Geleneksel hale getirilmesi hedeflenen organizasyonda, müzikler eşliğinde keyifle yenilen yemeğin ardından bir konuşma yapan Fabrika Müdürü Faruk Şahin, tüm çalışanlara hem emekleri hem de katılımları için teşekkür etti.

“85. yılını kutladığımız gibi 185. yılını kutlamakta nasip olur inşallah”
Müdür Şahin konuşmasında şunları kaydetti:
“Kelebek ailesinin değerli çalışanları, gerek şuan çalışanlar ve sizler gibi emekli olanlar ama biz hepinizi Kelebek ailesinin çalışan canlı üyeleri olarak görüyoruz ve kabul ediyoruz. Bunun için böyle bir toplantı gerçekten Türkiye’de pek çok firmalarda nasip olacak bir organizasyon değildir. Birçok firmada şirketlerden çıktıktan sonra yüzde 90 bağlar kopar. Kelebek Mobilya gibi burada birçok eski ve köklü firma var ama böyle bir organizasyon gerçekleştirip bu kadar insanı bir araya toplamak gerçekten bir marka aidiyeti ve bu insanların birbirlerine olan saygısından oluşmaktadır. Şuan şirketimiz 85. yılını kutlayacak. Gerçekten cumhuriyetimizin en eski firmalarından bir tanesi. Sizler bir müddet çalıştınız, emekli oldunuz. Yeni kuşak arkadaşların çocukları çalışmaya başladı. Sizlerin bir diğer kuşak olan torunlarının da çalışması nasip olur inşallah. 85. yılını kutladığımız gibi 185. yılını kutlamakta nasip olur inşallah. Sizlerle birlikte biz halen canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Bu toplantımızın devamının yıllık olarak devam etmesini temenni ediyorum. Buraya geldiğiniz ve bu güzel atmosfere katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum.”

 

Yorumlar (5)
Gizli bir kişi 8 ay önce
Kelebek mobilya hiç düzenli maaş yatirmiyordu serviscilere 6 ay sonra oda pazar parası düzenli su üç yıldır bozuktu
Şahin yaçın 8 ay önce
SAYIN FARUK ŞAHİN BEY.
BİRDE HAKSIZ YERE SORGUSUZ SUALSİZ KARŞINIZA ALIP DİNLEMEDEN ANSIZIN İŞLERİNE SON VERDİĞİNİZ ONLARCA İNSANA SORUN KELEBEK MOBİLYAYI.
KİMSENİN AHI KİMSEDE KALMAZ.
Doğan Önel 8 ay önce
Bravo Kelebek mobilyaya Münihte de BMW fabrikası emekli olmuş calisanlarina her yıl yemek verir böyle bir etkinliğin yurdumuzda da olmasından memnun oldum
hamza 8 ay önce
Helal olsun ne guzel bir yonetim anlayisi diger fabrikalara ornek olsun iscisini hor goren tepeden bakan devamli operator azaltmak icin turlu sistemler kuran vicdandan yoksun fabrikalara ornek olsun duzce de cok var hepsi de sonunu hazirliyor..
Gülten zengin 8 ay önce
Yanlız haber sanki geceyi kelebek düzenlemişte emeklileride davet etmiş gibi yansıtılmış,oysaki bu geceyi kelebek satılmadan önce çalışan personel düzenledi hepsi fabrika satılınca işten çıkarıldı,mevcut şirketi nezaketen davet etmişler
19°
kapalı