banner615

banner614

banner701

GEREKÇE: SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

banner619

Düzce Baro Başkanı Avukat Azade Ay’ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar adliyeye taşındı. Akçakoca'da yaşayan Sezgin Karayel, terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklık ettikleri gerekçesiyle görevden alınan belediye başkanlarına sosyal medya paylaşımı ile sahip çıktığı iddiasıyla Baro Başkanı Ay hakkında Akçakoca Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulundu.

Gündem 22.10.2019, 12:27 23.10.2019, 13:29
1981
banner682
Akçakoca’nın tanımış simalarından Sezgin Karayel, Avukat Azade Ay hakkında sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle Akçakoca Adliyesi'ne suç duyurusunda bulundu.

Avukat Ay’ın 2013 yılında Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklık ettikleri gerekçesiyle görevden alınan belediye başkanlarına sahip çıktığını iddia eden Sezgin Karayel, adliye önünde basın açıklaması yaparak Baro Başkanı Azade Ay hakkındaki iddialarını kamuouyuna duyurdu.

Karayel, Akçakoca Cumhuriyet Savcılığı’na yaptığı şikâyetle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: "Düzce Baro Başkanı Avukat Azade Ay, Mardin, Van ve Diyarbakır belediyelerine atanan kayyumlarla ilgili basın açıklaması yapmıştı. O basın açıklamasına istinaden ben de kendilerine bir yorum yaptım. Bu yorumdan dolayı kendileri bizden şikâyetçi olmuş. Biz de kendisine daha önceki ve bu konularla ilgili, yapmış olduğu paylaşımlarla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikâyet dilekçemizi verdik. Bundan sonra kararı adalet verecek.”
banner710
Yorumlar (12)
ofluu 8 ay önce
sezgin yine boş işlerde ya allaım sen akıl ver akılsız kullarına
sabah sabah 8 ay önce
Yorumlara baktığımızda chp lilerle hdp liler acaip saldırmış tabi 1 i hariç hepsine eksi verdim de size ne oluyor azade paramı dağıttı yoksa
beklentin ne... 8 ay önce
osman Öcalanı TRT ye çıkardan genel Müdür hakkındada suç duyurunda bulunsaydın ..Hayırdır beklentin vardır senın yoksa böyle açıklamalar için uğraşmazsın
VAY 8 ay önce
Yorumlara baktığımızda chp lilerle hdp liler acaip saldırmış tabi 1 i hariç hepsine eksi verdim de size ne oluyor azade paramı dağıttı yoksa
Law 8 ay önce
Ülkede "Hukuk Şöleni" Yaşanıyor Adeta Bu Gidişle 2 Yıla Kalmaz AB'ye Gireriz Garanti.
İyi taniyan 8 ay önce
Sayın sezgin sizde şu borçlarınızi bir odeseniz hani bu işleri bırakıp da...
TRT 8 ay önce
Süphesiz vatansever gercek bir yurttassin! unutmus ya da kacirmis olabilecegini dusunuyorum yoksa asla tepkisiz kalmazdin Imrali gorusmelerine ve osman ocalanin TRTye cikarilmasina, dava acacakmisin yoksa biraz kalinmi gelir.
cühela 8 ay önce
sen önce , imamoğlunun eşi çocuları için sosyal medyadan laf atan hanzo için suç duyurusunda bulun,
şirine... 8 ay önce
sana plak et verecem...gargamell vardı çizgi film...sen yararlı işler yapan şirinlerin işine çomak sokardı hep..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı