banner615

banner614

banner701

“GÖLYAKA’DA TURİZM FAALİYETLERİ ARTACAK”

banner619

Adventure’20 Macera Turizmi ve Sporları Fuarında Düzce standı ziyaretçilere açıldı. İstanbul’da düzenlenen fuara katılan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Düzce’nin tanıtımına destek vererek Gölyaka için uygulanabilecek doğa ve macera parkurlarını yerinde inceledi.

Gündem 13.02.2020, 17:43 14.02.2020, 22:31
1328
“GÖLYAKA’DA TURİZM FAALİYETLERİ ARTACAK”
banner682

 Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Düzce'nin doğal ve kültürel güzelliklerinin daha geniş kitlelere tanıtılması amacıyla "Adventure'20" 2. Macera Turizmi ve Sporları Turizmi Fuarı'na katılarak hem tanıtım yaptı hem de Gölyaka için uygulanabilecek  doğa ve macera parkurlarını yerinde inceledi.


 
Maviyle yeşilin buluştuğu ender güzellikleri içerisinde barındıran Düzce'nin turizmde hak ettiği noktaya ulaşması için çalışmalarına devam eden Başkan Demircan, fuarda doğa ve macera kulüpleri ile görüştü.


 
Öncü Haber’e özel açıklamalar yapan Başkan Demircan, doğa ve macera kulüpleri ile görüştüğünü belirterek Gölyaka’yı turizm ilçesi yapmak istediklerini söyledi. Turizm acenteleri ile ikili görüşmeler yaptığını ifade eden Demircan, İstanbul gibi  büyük bir şehirde bulunan turist potansiyelini Gölyaka’ya çekmek istediklerini vurguladı.


 

Yorumlar (12)
Cabir baş 8 ay önce
Sayın Başkan Malûmunuz olduğu gibi yani Sizinde bildiğiniz gibi ilçemiz GÖLYAKA merkez yeşil alanlarini KÜLTÜR PARK dahil 14 bin km uzaktan ugraşilarım sonucu oralara el koymak isteyen DİNAZORLARDAN ben kurtardım tabiki helâl süt emmiş bürokratlarında yardımı ile' umarımkî bir tek çalı kesilmez ve hiç bir peşkeşsel projeye teşebbüs edilmez Selâm ve başarı dileklerimle.
Sebahattin ZENGİN 8 ay önce
Düzce yi Gölyaka ya direk baģlayın. Melen üzerinden, MERA ÜZERİNDEN başka bir şeye ihtiyaç yok. Zaten her şey kendi mecrasında gelişir....
Vatandas 8 ay önce
Ben selalere geldim once yolu sasirdik neyse bulduk sonra insan basi para odedik bufeciye sonra cocuk mamasi icin sicak su istedik alamadik yine bira ekmek unutmusuk ekmek bulamadik ben daha oraya gitmen gitmis gidecegim oydu
Gezici 8 ay önce
Ben suana kadar memnun degilim cunku gercek yatirimlar yapilmiyor efteni karduz golf sahasi suni goller ne yapildi veya ben neden geleyim biri soylerse mennun olurum
Ali 8 ay önce
Basarılarınızın devamı dileğiyle
Koylu 8 ay önce
Butun nimetler var ama yapacak kim var yok onun icin yillarca trizim deriz dururuz bossa
ERDAL ŞAHİN 8 ay önce
BAŞKAN ASIL SİZE İL BAŞKANLIĞINDA İHTİYACIMIZ VARDI
BU HİZMETLERİ İL GENELİNE BU GAYRETİNİZLE YAYACAĞINIZDAN İNANANLARDAN BİRİSİYDİM
AMA OLSUN GÖLYAKA DA BİZİM İLÇEMİZ
GÖLYAKA ÇOK ŞANSLI BAŞARILAR DİLERİM
Gölyakalı 8 ay önce
Başkanım tebrikler Düzce’de teksin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
parçalı bulutlu