banner615

banner614

banner701

GÜLEN'İ ASTILAR

banner619

Düzce’de vatandaşlar darbe girişimine tepki göstermeye devam ederken, bir grup vatandaşın darağacı kurup Fethullah Gülen'in maketini asması dikkat çekti.

Gündem 21.07.2016, 23:22 22.07.2016, 11:48
7667
GÜLEN'İ ASTILAR
banner682

 Düzce’de vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine tepki göstermek için ellerinde Türk bayraklarıyla meydanlara akın etmeye devam ediyor. Kalkışmanın yedinci gününde Atatürk anıtında toplanan vatandaş attıkları sloganlarla tepkilerini sürdürmeye devam etti. Anıtpark Meydanında bir grup vatandaşın,  dar ağacı kurarak Fetullahçı Terör Örgütü’nün elebaşı Fettulah Gülen’in fotoğrafının yapıştırdığı maket dikkat çekti.. Gülen’in maketini idam eden vatandaşlar, üzerine de“ Bu vatan bölünmez, bu böyle biline. Bu vatan için hazırız ölmeye. Sabrımız kalmadı” şeklinde pankart yapıştırdı.

 

Yorumlar (5)
medeni 4 yıl önce
apo ne olacak ? yıllardır yaşatıyorsunuz... bir makette ona hazırlayın....
FETÖ gafillerine 4 yıl önce
İstemeden örgüte yardım eden,küçük bir makama gelmek için biat edenler,Sizi kim devşirdi,kim para topladı ve örgütü finanse ettirdi, kurum ve stk imamlarını yetkili mercilere ihbar etmek vatan borcudur.Aksi takdirde kurunun yanında yaş ta yanacak yazık olacak.Darbenin başındakilerin ,terörle mücadele kanununun pişmanlık hükümlerinden yararlanmak üzere başvurdukları gazetelerde yer aldı.Gün bu gündür.
vatandas 4 yıl önce
ınsAllah ama bıbe dusunuyomkı ıdam onun ıcın kurtulus yasayarak olum bence
adamın teki 4 yıl önce
İdam bunun gibileri için kurtuluş olur. Bu ve avanesi hapiste her gün ölümü beklemeli, bunlara verilecek en güzel ceza budur. He, şu konuda idam gelmelidir. Kasten can alanın canı alınır. Balyoz, Ergenekon dava sonuçlarında adliyeyi ele geçeren fetö'nün de bu dava sonuçlarına göre idam verebileceğini, kumpasa, iftiraya uğrayan kişilerin haksız şekilde idama götürülebileceğini anlamak ve düşünmek lazım. 1900'lerden önce Osmanlı'ya bakarsanız ibretlik olması amacı ile idam cezası uygulanmıştır ve sayısı da öyle çok fazla değildir.
musa 4 yıl önce
beslira icin dugun arabalarinin onune atlayan bu millet vatan deyince tankmi dinler alah hepinizden razi olsun turkiyem demokrasi nobenide devam olmek var donmek yok
19°
açık