banner615

banner614

banner701

GÜNÜN EN MUTLUSU ONLAR OLDU

banner619

Haziran ayının 2. Pazar günü kutlanan Babalar Günü’nde çocuklar babalarına olan sevgilerini çeşitli yollarla ifade etti. Kimi çam sakızı çoban armağanı bir hediye ile babasının gönlünü alırken bazıları da duygularını kağıda dökerek babası için mektup yazdı.

Gündem 16.06.2019, 15:39 16.06.2019, 16:55
596
banner682

Her yıl Haziran ayının 2. Pazar günü kutlanan Babalar Günü yine güzel anlara ve anılara ev sahipliği yaptı. Bu özel günde babasını mutlu etmek isteyen çocuklar bunun için çeşitli yollar seçti.
Babalarına olan sevgilerini ifade etmek için bazıları çarşının yolunu tutup çam sakızı çoban armağanı bir hediye seçerken, kimileri de duygularını kağıda dökmeyi uygun buldu.Bizler de Babalar Günü’nde Düzce sokaklarının nabzını sizler için tuttuk.

İşte hem babalardan hem de evlatlardan Babalar Günü mesajları;

 “Mutluyuz, huzurluyuz”

Çocuklarıya beraber vakit geçirirken karşılaştığımız Hakan Aloğlu şunları söyledi:

“3 çocuğum ile Mutluyum, huzurluyum. Kutladılar, hediyemi de verdiler. Bu huzur ve mutluluk yeter bana çok şükür. “

ÇOCUKLAR SİZ BABALAR GÜNÜ HAKKINDA NE SÖYLEMEK İSTERSİNİZ?Başta tüm babaların babalar gününü kutluyorum. Ben babama mektup yazdım. Ona çok sevdiğimi anlattım. Hediyemi verdim.'Çok güzel bir duygu'


Volkan Yeşilyurt ise şunları söyledi:

“Hediyelerini alıp kutladılar. Onlar içinde güzel bir gün oldu. Gezdik eğlendik. Baba olduğumuz biliyoruz ama o gün seni özel hissettiriyorlar. Çok güzel bir duygu.“

Haber:S.AYAN

 
 

Yorumlar (0)
30°
parçalı bulutlu