banner615

banner614

banner701

GÜZEL GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

banner619

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen fener alayına Düzce halkının ilgisi büyüktü. Düzce Belediye Bandosu eşliğinde bayraklar ve meşaleler ile Anıtpark Meydanına yürüyen coşkulu kalabalık Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Gündem 30.10.2019, 09:56 30.10.2019, 14:11
743
banner682

Cumhuriyetin 96.yıl kutlamaları için Düzce’de fener alayı düzenlendi. Fener alayına siyasi partiler, STK’lar ve çok sayıda Düzceli vatandaş katıldı.
 

Düzce Belediye Bandosu eşliğinde, belediye binasının önünden bayraklar ve meşaleler ile marşlar söyleyerek Anıtpark Meydanı’na yürüyen coşkulu kalabalık güzel görüntüler oluşturdu.
 


Anıtpark Meydanında saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından zeybek gösterisi yapılarak etkinlik son buldu.


banner710
Yorumlar (7)
Duzceli 7 ay önce
Akpli yoneticileri dün akşam gören oldu mu? Çok doğru demişler, vatanını ülkesini seven cumhuriyeti kabul eden kutladı bayrami
Mert 7 ay önce
Ak partili büyük bir kesim 15 temmuzdan sonra cumhuriyetin değerini anladı.. Chp ise halen daha kılık kıyafetle uğraşıp bu seçmene kırmızı ışık yakıyor.kutuplaşmaya sebep oluyor..
Sedat 7 ay önce
Neden bu yürüyüşte ne belediye başkanı ne vali hiçbiri yoktu onlar Türkiye cumhuriyeti nin vatandaşı yöneticileri değilmi neden anıtoarkta bir organizasyon yapılmıyor. 15 temmuz da hepsi ön saftalardı anıtoarkta büyük organizasyon yapıldı.
Serdar gürler 7 ay önce
Akıllar yerine gelmeye başladıkça fesatlar ve kindarlar piyasadan kaybolmaya başladı gerçek düzce böyle olmalı şarlatanların ve soytarıların yeri değil herkes kendi köyüne Cumhuriyeti ve Atamızı sonuna kadar unutturmayacağız bunu böyle bilin.
VATANDAŞ 7 ay önce
Sabahki törende Belediye Başkanı niye katılmamış sordunuzmu? Ayşe Keşir ve Fahri Çakır neden katılmadılar törene onlar PATAGONYA VATANDAŞIMI YOKSA29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını İKİ kare resimle haber yapıyorsunuz YAZIKLAR OLSUN!
HALK.. 7 ay önce
ONLAR TUVALETE BİLE İZİNSİZ GİDEMEZLER.KENDİ KARARLARI OLMAZ..BİRİSİ YÖNETECEK ONLAR YÖNETİLECEK..ÖNCÜ DE YANDAŞ MEDYA..BUNU BURDAN BİRKEZ DAHA ANLADIK...
Mete 7 ay önce
Özlenen görüntüler, güzel günler yaklaşıyor.
15°
hafif yağmur