banner615

banner614

banner701

HABERSİZ OLANLAR SALONU DOLDURDU

banner619

Düzce Belediyesi’nin düzenlediği ve Macaristan İslam Cemiyeti Başkanı ve Macaristan Müftüsü Zoltan Bolek’in konuşmacı olarak katılacağı program, Bolek’in programa katılmamasından dolayı iptal edildi. Programın iptal edilmesinin ardından dinleyiciler salonu terk etti.

Gündem 10.12.2019, 17:47 10.12.2019, 18:50
2546
banner682

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen salon etkinlikleri devam ediyor. Bugün saat 15:00’da Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılması planlanan ve  Macaristan İslam Cemiyeti Başkanı ve

Macaristan Müftüsü Zoltan Bolek’in konuşmacı olarak katılacağı program, Bolek’in programa katılmamasından dolayı iptal edildi. Bolek’i dinlemeye gelen çok sayıda öğrenci ve vatandaşlar programın iptal edilmesinin ardından salondan ayrıldı.
Düzce Belediyesi yetkililerinden alınan bilgiye göre,  Macaristan İslam Cemiyeti Başkanı ve Macaristan Müftüsü Zoltan Bolek’in başka bir programı olduğunu ve bunu belediye yetkililerine bildirmediği için böyle bir durum yaşandığı belirtildi.
 

Yorumlar (9)
hamza 10 ay önce
Hicbir hocayi muftuyu seyh bilmem ne hicbirini dinlemem itahat etmem tenezzul etmem sadece Allah a inanir dua ederim
VATANDAŞ 10 ay önce
kaç müslümanın kul hakkına girildi şimdi ?
Adıre81 10 ay önce
bi daha da çağırmayın yada ülkemizde dinlenmeye luzum olanlar dururken oralardan kimseyi getirmeyin veya organizazyon yapmayı öğrenin böyke durumlarda sayın lokman ayva'yı çağırın imdadınıxa yetişir.utanınyomusunuz şimdi.
Ahmet 10 ay önce
Beceriksizliklerine bir örnek daha.
Asabi 10 ay önce
Çok sayıda diyorsunuz. Salon zaten 50 kişilik... Komik olmayın
Komik 10 ay önce
İslam adına konuşacak Adam daha sözünde durmamış,tamamen rezillik, İslamı insanlardan değil lütfen Kuran'dan öğrenmeye bakın,insanlara güvenmeyin
Ali 10 ay önce
Çok sayıda vatandaş osmanlı macar ilişkileri gibi bir programda ne yapacaksa?
Vay 10 ay önce
Bi organizasyonu bile beceremiyorlar.Vah vah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
kapalı